Mieszkanie 3 pokojowe

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście

Świetna inwestycja w centrum mieszkanie idealne pod wynajem lub do zamieszkania

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,56 m², położone w sercu Warszawy przy Alejach Jana Pawła II. Lokal znajduje się w zadbanym budynku z dostępem do pełnej infrastruktury miejskiej.
Układ mieszkania:
3 oddzielne, jasne pokoje
kuchnia z oknem
łazienka
osobne WC
funkcjonalny korytarz
Mieszkanie przestrzenne, dobrze doświetlone, z ekspozycją na spokojniejszą ulicę mimo ścisłego centrum jest cicho i komfortowo. W pełni umeblowane i wyposażone, gotowe do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów.
Instalacje sprawne, stan techniczny bardzo dobry to propozycja bez ryzyka i idealna na szybki wynajem. Nieruchomość sprawdzi się także jako lokum dla osoby pracującej w centrum.
Lokalizacja to duży atut:
autobusy, tramwaje, metro w zasięgu kilku minut pieszo
bliskość Złotych Tarasów, Dworca Centralnego, punktów usługowych, sklepów, gastronomii i biur
wszędzie blisko idealne miejsce dla najemców i aktywnych mieszkańców
Chodliwa lokalizacja, stabilna wartość inwestycji, możliwość uzyskania wysokiej stopy zwrotu.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.
Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15716503
  • Data publikacji: 5 sierpnia 2025 19:39 (8 godzin temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 3
  • Piętro: 1 / 8