Oferta ARCHIWALNA!


Mieszkanie 2 pokojowe

Mazowieckie, Warszawa, Targówek

Opiekun oferty
Ernest Rębelski
tel. XXXXX602

Na sprzedaż jasne, 2-pokojowe rozkładowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji z dużą loggią i piwnicą. Metro Kondratowicza jedynie 700 m.

Podstawowe informacje:
Mieszkanie o powierzchni 38,7 m2 znajduje się na 4 piętrze w 10 piętrowym budynku z 1972r. W mieszkaniu zostały wymienione instalacje elektryczne i hydrauliczne.
Bardzo funkcjonalny układ pomieszczeń, oddzielna kuchnia, dwa niezależne pokoje, z czego jeden z wyjściem na dużą zabudowaną loggie ok.5,8 m2, która w cieplejsze dni może pełnić funkcję letniego pokoju. Miejsca parkingowe ogólnodostępne w okolicy bloku.

Otoczenie nieruchomości:
Atutem lokalizacji jest bliskość do komunikacji miejskiej. Do przystanku autobusowego jest ok 100m, do Metra Kondratowicza 700m ( 6 min spacerem). W pobliżu znajdują się sklepy spożywcze, szkoły, przedszkola, szpital Bródnowski, basen Muszelka, park Bródnowski, a także lokale gastronomiczne i usługowo-handlowe o zróżnicowanej działalności. Budynek położony jest ok. 2,5 km od centrum handlowego ATRIUM TARGÓWEK i 1,5 km do trasy S8.

Komunikacja:
Dojazd do centrum miasta samochodem zajmuje około 25 minut, zaś komunikacją miejską około 30 minut.

Układ pomieszczeń:
- Przedpokój
- Kuchnia
- Salon
- Sypialnia
- Łazienka
- Loggia

Najważniejsze informacje:
- Bardzo dobra komunikacja
- Czynsz 700zł
- Mieszkanie rozkładowe
- Pełna infrastruktura

STAN PRAWNY:
Spółdzielczo własnościowe prawo do lokalu. Nieuregulowane grunty - zakup za gotówkę.

Serdecznie zapraszam na prezentację!

Opiekun oferty
Ernest Rębelski
tel. XXXXX602

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15696330
  • Data publikacji: 28 października 2025 11:12 (10 godzin temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: 4 / 10