Mieszkanie 2 pokojowe

Mazowieckie, Warszawa, Ursus

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Tadeusza Hennela

BUDYNEK/OSIEDLE
Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 6 piętrowym budynku.

Rok budowy: 2016

NIERUCHOMOŚĆ
Mieszkanie o powierzchni 41,42 m2 składa się z:
- holu (2,72 m2)
- salonu z aneksem kuchennym (21,93 m2)
- sypialni (11,85 m2)
- łazienki (4,92 m2)

Powierzchnia dodatkowa:
-balkon (4,68m2).

Czynsz administracyjny wynosi 584zł.

Mieszkanie własnościowe.

Do mieszkania przynależy:
-miejsce postojowe w garażu podziemnym, dodatkowo płatne 50 000 zł (zakup obligatoryjny).

Ekspozycja okien- południowy-wschód.

OKOLICA
Mieszkanie położone jest na skraju nowoczesnego osiedla, co zapewnia przyjemną równowagę między miejskim życiem a spokojem i przestrzenią. Bliskość zieleni, brak ciasnego otoczenia blokowisk i uporządkowana zabudowa to duży atut tej lokalizacji.

W zasięgu spaceru znajduje się szeroka gama lokali usługowych i sklepów, a oferta ciągle się rozwija. Zaledwie 200 metrów od budynku mieści się popularny outlet Factory Ursus – idealne miejsce na zakupy.

Rodziny z dziećmi z pewnością docenią bliskość szkół i przedszkoli, co czyni tę lokalizację świetnym wyborem do wygodnego życia.
Zapraszam na prezentację nieruchomości.





W razie zainteresowania prosimy o kontakt:
XXXXX007, XXXXX079

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Podana ulica nieruchomości przy ogłoszeniu ma na celu wskazania przybliżonej lokalizacji z dużą dokładnością.

Bezpłatnie pomagamy znaleźć najkorzystniejszą na rynku ofertę kredytową.

Na życzenie w ramach prezentacji nieruchomości możliwość przeprowadzenia przez firmę budowlaną oceny stanu mieszkania i wycenę remontu.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15694130
  • Data publikacji: 4 lipca 2025 14:57 (17 minut temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: 1 / 6