Mieszkanie 2 pokojowe
Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
Na sprzedaż słoneczne, doskonale zlokalizowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,92 m² z przestronnym balkonem 14 m², zlokalizowane przy ul. Ksawerów na warszawskim Mokotowie – zaledwie 300 metrów od stacji metra Wierzbno.
➤ MIESZKANIE Salon z aneksem kuchennym (oddzielonym ścianką) oraz sypialnia
Duże, drewniane okna od podłogi do sufitu, z szybami odbijającymi światło słoneczne – gwarantujące świetne doświetlenie wnętrza (brak balkonu nad oknami, okna salonu wychodzą na teren z niską zabudową)
Wysokość pomieszczeń: 2,72 m
Klimatyzacja (jednostka wewnętrzna w salonie, zewnętrzna na dachu – instalacja przygotowana przez dewelopera)
Ekspozycja południowo-zachodnia – bardzo słoneczne mieszkanie
Dwa wyjścia na balkon – z salonu i kuchni
Drewniana podłoga z egzotycznego drewna, drewniane drzwi z przeszkleniami
W pełni wyposażona kuchnia pod wymiar: zabudowana zmywarka, płyta indukcyjna, piekarnik, mikrofala, cargo + lodówka wolnostojąca
2 pojemne szafy wnękowe Komandor
Łazienka z wanną/prysznicem, pralką, szafkami i toaletą
Mieszkanie odświeżone w 2022 roku (malowanie, nowe silikony itd.)
➤ BUDYNEK Kameralny, elegancki apartamentowiec z 2009 roku – tylko 16 mieszkań
Winda zjeżdżająca do garażu podziemnego
Budynek monitorowany, ogrodzony, z kontrolą dostępu
Wspólna zamykana komórka lokatorska na parterze (na rowery, wózki)
Dodatkowa szafka na drobiazgi w hali garażowej
➤ MIEJSCE POSTOJOWE Wygodne, szerokie miejsce w garażu podziemnym (poziom -1) – wybierane jako jedno z pierwszych w budynku
Odrębna księga wieczysta – zakup obligatoryjny: 50 000 zł
➤ LOKALIZACJA 300 m do stacji Metro Wierzbno
Kilka minut pieszo do tramwajów (ul. Woronicza) i autobusów (al. Niepodległości)
Spokojna, cicha okolica – mieszkanie znajduje się w drugiej linii zabudowy, okna nie wychodzą na ulicę
➤ DODATKOWE INFORMACJE Ogrzewanie: wspólna kotłownia gazowa (bardzo ciepłe mieszkanie dzięki nasłonecznieniu)
Podłączony alarm – okablowanie + centrala (możliwość zmiany firmy ochroniarskiej)
Dostęp do telewizji kablowej i szybkiego Internetu
Czynsz: ok. 870 zł (zawiera fundusz remontowy)
➤ INFORMACJE FORMALNE Powierzchnia mieszkania: 47,92 m²
Piętro: 3 z 4
Forma własności: pełna własność
Zapraszam do kontaktu i na prezentację!
I speak English. If you are interested do not hesistate to contact me.
Łukasz Kłosiński Licencja zawodowa nr 19837
Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 1 Kodeksu Cywilnego. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje przedstawione przez nas w ofertach były aktualne, kompletne i rzetelne. Informacje przedstawione w ofercie uzyskano na podstawie oświadczeń Strony Sprzedającej.
Agencja Koloseum Nieruchomości jest objęta obowiązkiem ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywanego zawodu. Posiadamy OC zgodne z Rozporządzeniem Ministra Finansów z dn. 26.04.2019 r. w sprawie obowiązkowego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej pośrednika w obrocie nieruchomościami (Dz. U. z 2019 r., poz. 804).
Pobieramy wynagrodzenie w formie prowizji za wykonaną usługę pośrednictwa.
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Łukasz Kłosiński (licencja nr: 19837)
Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (Adres www ukryty)
Szczegóły oferty
- Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15692574
- Data publikacji: 1 lipca 2025 02:06 (2 godzin temu)
- Liczba pokoi: 2
- Piętro: 3 / 4