Mieszkanie 2 pokojowe

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście

-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Dmochowskiego

BUDYNEK/OSIEDLE
Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku.

Rok budowy: 1927

NIERUCHOMOŚĆ
Mieszkanie o powierzchni 37,37m2 składa się z:
-salonu z aneksem kuchennym,
-sypialni,
-łazienki,
-holu.

Czynsz administracyjny wynosi 547zł.

Mieszkanie własnościowe.

Do mieszkania przynależy:
-komórka lokatorska.

Parking-do dyspozycji mieszkańców dostępny jest ogólnodostępny parking.

Ekspozycja okien- północ.

OKOLICA
Teren zachwyca bujną zielenią, a tuż po drugiej stronie ulicy znajduje się malowniczy park – idealne miejsce na codzienny spacer czy poranną jogę. Równie blisko mieści się Miejski Ośrodek Sportu, oferujący basen oraz nowoczesną siłownię.

W promieniu kilku minut spacerem czekają liczne osiedlowe sklepy, klimatyczne kawiarnie i restauracje, a do najbliższego marketu dojdziesz w zaledwie 2 minuty. Komfort codziennych dojazdów zapewnia przystanek autobusowy zlokalizowany tuż pod samym budynkiem.
Zapraszam na prezentację nieruchomości.




W razie zainteresowania prosimy o kontakt:
XXXXX007, XXXXX079

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Podana ulica nieruchomości przy ogłoszeniu ma na celu wskazania przybliżonej lokalizacji z dużą dokładnością.

Bezpłatnie pomagamy znaleźć najkorzystniejszą na rynku ofertę kredytową.

Na życzenie w ramach prezentacji nieruchomości możliwość przeprowadzenia przez firmę budowlaną oceny stanu mieszkania i wycenę remontu.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15660134
  • Data publikacji: 16 maja 2025 16:06 (10 godzin temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: 4 / 4