OKAZJA / URSUS / DO REMONTU
Mazowieckie, Warszawa, Ursus
**Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z potencjałem w Ursusie**
Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni niespełna 39 m², zlokalizowane w spokojnej i zielonej części Ursusa, na 1. piętrze budynku po termomodernizacji. To świetna okazja zarówno dla osób poszukujących mieszkania do własnej aranżacji, jak i dla inwestorów.
**Szczegóły nieruchomości**
Powierzchnia: 38,7 m²
Liczba pokoi: 2
Kuchnia: Oddzielna
Łazienka: Tak
Piętro: 1
Stan mieszkania: Do remontu
Okna: Plastikowe, ekspozycja wschodnia
Dodatkowe informacje: Możliwość swobodnej aranżacji wnętrza - wszystkie ściany działowe można wyburzyć
Mieszkanie wymaga remontu, co daje przyszłemu właścicielowi pełną swobodę w dostosowaniu przestrzeni do własnych potrzeb. Dzięki możliwości usunięcia ścian działowych, wnętrze można zaaranżować w nowoczesny i funkcjonalny sposób. Do mieszkania przynależy piwnica. Pełna własność z Księgą Wieczystą.
**Lokalizacja**
Mieszkanie jest świetnie skomunikowane - w pobliżu znajdują się przystanki autobusowe, a dodatkowym atutem jest bliskość stacji kolejowej z dostępem do pociągów, w tym SKM. Dzięki temu można w szybki sposób dotrzeć do centrum Warszawy.
W najbliższym otoczeniu znajdują się również:
Przychodnie lekarskie
Szkoły i przedszkola
Sklepy spożywcze
Basen i siłownia
Fryzjer i dentysta
ZADZWOŃ! 7 dni w tygodniu 8:00 - 24:00
tel. XXXXX777
Kacper Wydra
Doradca ds. nieruchomości
INVESTORiUS
Szczegóły oferty
- Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15598100
- Data publikacji: 21 lutego 2025 13:36 (1 dzień temu)
- Liczba pokoi: 2
- Piętro: 1 / 3