3 POKOJE ✨METRO ✨BALKON ✨DO WPROWADZENIA

Mazowieckie, Warszawa, Targówek

TYLKO z EPROPERTIES!

Mieszkanie po gruntownym odświeżeniu, gotowe do wprowadzenia, a więc kupujący oszczędza czas i pieniądze! Dodatkowo częściowo umeblowane. Resztę nowy właściciel zrobi sam według własnych potrzeb. Przecież każdy właściciel chce mieszkać w miejscu, w którym czuje się po prostu dobrze.

Mieszkanie właśnie "odzyskało" trzeci, samodzielny pokój i teraz są tam 3 nieprzechodnie pomieszczenia, z których każde może być sypialnią. Można również jeden pokój przeznaczyć na salon, gdyż zamontowane są tu na dwóch ścianach okna, a także jest wyjście na balkon. Wszystkie są nieprzechodnie!

WSZYSTKIE POMIESZCZENIA:
- 3 pokoje
- balkon
- widna kuchnia
- korytarz
- łazienka z wanną, umywalką i WC

Do mieszkania przypisana jest również piwnica.

AGD:
- nowa lodówko zamrażarka SHARP
- płyta gazowa
- zmywarka
- pralka
Umeblowany jest jeden pokój.

LOKALIZACJA:

Stacja metra Bródno znajduje się kilkadziesiąt metrów od wejścia do budynku. Przy skrzyżowaniu ulic Bazyliańska i Rembielińska są przystanki tramwajowe oraz autobusowe, co w sumie sprawia, że to jedno z lepiej skomunikowanych miejsc . Dodatkowo do stacji PKP Warszawa Toruńska można dojść w niecały kwadrans.
Z kolei jadąc autem przez ul. Wysockiego za przysłowiowym rogiem jest zjazd na znaną S8. To osiedle nie należy do najmłodszych, więc wokół jest wszystko, co ułatwia życie rodzinie: szkoły, przedszkola. żłobki, sklepy, bazarek, usługi i.t.d..

WARUNKI TECHNICZNE:

- częściowo została wymieniona elektryka
- ściany odmalowano na biało
- sufity wyrównane
- pozostał stary parkiet, który w przyszłości można wycyklinować; tymczasem w jednym pokoju położone jest linoleum, a w drugim podłogę pokrywają panele.
- w korytarzu, kuchni, łazience oraz jednym pokoju położna jest terakota.

W wieżowcu zamontowane są 2 windy, a spółdzielnia dba by były sprawne. ADM dba również o budynek i czystość w nim. Były wymienione instalacje, ściany zostały docieplone. Pomieszczenia piwniczne są suche i ciepłe. Przy wejściu są domofony, co skutkuje zwiększeniem bezpieczeństwa.

Dla osób zmotoryzowanych atutem będzie możliwość korzystania z osiedlowego parkingu na który wjazd mają tylko mieszkańcy. Jest sporo miejsc parkingowych.

Czynsz administracyjny wynosi obecnie 630 zł, więc w stosunku wielkości lokalu do opłat czynszowych na innych osiedlach jest niski.
W kosztach czynszu oprócz standardowych opłata za media wliczone są opłaty za użytkowanie wieczyste. Grunty nie zostały tu jeszcze uregulowane, dlatego w grę wchodzi zakup za GOTÓWKĘ.

Zapraszam do kupna:

Ewa Petelska EProperties
TEL.: XXXXX700


Zapraszam do kupna:

Ewa Petelska EProperties
TEL.: XXXXX700





Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15363205
  • Data publikacji: 15 marca 2025 10:06 (13 godzin temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 3
  • Piętro: 9 / 10

Cechy oferty

  • Parking: Miejsce postojowe