Atrakcyjny apartament w prestiżowej okolicy

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów

Mieszkanie położone jest na  chronionym osiedlu Pozytywny Mokotów w prestiżowej dzielnicy warszawskiego Służewca. Mieszkanie ma powierzchnię 76,58 m2 i składa się z przestronnego salonu połączonego z kuchnią, trzech sypialni, dwóch łazienek oraz dużego balkonu (21,40 m2). Do mieszkania przynależą dwa miejsca postojowe oraz zamykany boks rowerowy za dodatkowa opłatą 138 000 zł. Apartament jest w stanie deweloperskim, co daje możliwość aranżacji według własnych potrzeb i gustów. 

Z balkonu rozpościera się widok na osiedle, stosunkowo duża odległość od przeciwległych balkonów zapewnia intymność. Ekspozycja mieszkania jest głównie na wschód, jak również na północ oraz południe.  Inwestycja wykonana jest według najwyższych standardów, osiedle jest zielone, zadbane, bezpieczne i rodzinne, posiada monitoring oraz recepcję.

Dojazd do centrum miasta zajmuje ok. 15 min. samochodem. W odległości od 1 min. do 5 min. znajdują się liczne przystanki autobusowe z dojazdem do różnych dzielnic Warszawy, w tym do centrum. W okolicy liczne sklepy, żłobki, przedszkola oraz punkty usługowe.

Zapraszam na prezentację tego niezwykle atrakcyjnego mieszkania.

TEKTON PROPERTY TO NAJLEPSZE BIURO NIERUCHOMOŚCI W POLSCE WG KONKURSU LIDER NIERUCHOMOŚCI OTODOM 2020.

Znajdź nas w swoim mieście: Gdańsk, ul. Chmielna 10 - Warszawa, Plac Dąbrowskiego 1/311 - Wrocław, ul. Kasztanowa 3A/118 - Kraków, ul. Józefitów 7/4 - Poznań, ul. Rembertowska 15B/2 - Łódź, ul. Zachodnia 70 pok. 223.

Podejmując współpracę z przedstawicielami Tekton Property zyskujesz:
- oszczędność czasu
- weryfikację dokumentów od strony formalno-prawnej
- wsparcie agenta na każdym etapie transakcji
- pomoc przy uzyskaniu kredytu hipotecznego w kilkunastu bankach
- wgląd do umów przed zawarciem aktu notarialnego u sprawdzonych Notariuszy
- własne analizy makroekonomiczne i raporty z prowadzonych działań
- dostęp do cen transakcyjnych z okolicy

Skontaktuj się z opiekunem oferty, a on poprowadzi Cię przez wszystkie etapy transakcji.

Zapraszamy do współpracy!


Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów art. 66 k.c., a przedstawione dane mają charakter informacyjny.

Szczegóły oferty