Mieszkanie 2 pokojowe

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście

Do sprzedaży 2pok bardzo ładne mieszkanie w doskonałej lokalizacji - znajduje się w ścisłym centrum Warszawy, na ulicy Wspólnej, pomiędzy Marszałkowską i Kruczą. Okna i balkon wychodzą na wnętrze zabudowy, co zapewnia ciszę, niespotykaną w centrum miasta. Z kolei 7 piętro oznacza dużo światła, co również jest dość unikatowe jak na Śródmieście.
Zabudowa w bardzo dobrym stanie, z zamkniętą przestrzenia dla mieszkańców i ładną zielenią.
Parkowanie na ulicy bezproblemowe (jak na Centrum) z uwagi na zabudowę mieszkalną tylko z jednej strony (z drugiej jest Ministerstwo Rolnictwa).

Mieszkanie o bardzo atrakcyjnym układzie z balkonem, widną kuchnią i doświetleniem z dwóch stron - południowej i zachodniej. Raczej wymaga odświeżenia, choć jest gotowe do zamieszkania - obecnie wynajmowane, a więc istnieje możliwość kontynuowania najmu.

Lokal składa się z bardzo jasnego salonu z doświetleniem w dwóch stron i wyjściem na balkon, przestronnego hallu, dużej sypialni z szafą ubraniową, łazienki oraz kuchni z oknem.

Dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica (w cenie lokalu).

W pobliżu bardzo dużo restauracji i sklepów, przystanek tramwajowy 150m, autobusowy 100m, metro 350m.
Cena do negocjacji

Prezentowane przez Bracia Strzelczyk Sp. z o. o oferty nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz mają charakter informacyjny.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Szczegóły oferty