Mieszkanie 3 pokojowe

Mazowieckie, Warszawa, Bielany


Ładne mieszkanie w małym, kameralnym budynki
W budynku jest winda.
Inwestycja zlokalizowana jest 400 m od wejścia do Kampinoskiego Parku Narodowego!!!
Dlaczego to takie ważne? Dlatego, że każdego dnia, kiedy tylko zapragniesz, możesz odpoczywać w jednym z największych i najpiękniejszych polskich parków, gdzie bogactwo przyrodnicze i historyczne, nie ma sobie równych. Jeśli zamieszkasz tu, Twój dom stanie się bazą wypadów rowerowych, pieszych wycieczek i innych przedsięwzięć rekreacyjnych. Każdego dnia po pracy będziesz chętnie wracać do domu, a dzięki niedużej odległości od centrum Warszawy, zrobisz to szybko zarówno jadąc autem, jak i komunikacją publiczną (metro, autobusy linii 110, 181, 250, 409, 712, L-7, N91).
"Przy kampinosie" to wspaniałe miejsce nie tylko dla osób aktywnych fizycznie. Cała Twoja rodzina będzie mogła rozwijać się artystycznie w Bielańskim Ośrodku Kultury przy ulicy Estrady, oddalonym około 1 kilometra od mieszkania oraz w szkole podstawowej przy ulicy Arkuszowej.
A będzie jeszcze ciekawiej! Na przykład w planach jest trasa szybkiego ruchu S7 ułatwiająca dojazd do centrum Warszawy z jednej strony i nad morze z drugiej, jednocześnie na tyle oddalona od inwestycji Przy Kampinosie, że nie będzie obniżała komfortu mieszkańcom.
Bez podatku PCC, bespośrednio od dewelopera

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły oferty

Cechy oferty