Oferta ARCHIWALNA!


PRESTIŻOWY APARTAMENTOWIEC PREMIUM OGRÓD SASKI

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście, Złota

Prezentuję 4 pokojowy apartament urządzony w najwyższym standardzie premium, mieszczący się na 43 piętrze Apartamenty Złota 44. Bezpośredni widok na Pałac Kultury oraz centrum Warszawy.

Apartament składa się z salonu z jadalnią, w pełni wyposażona kuchnii, sypialni i gabinetu z własną łazienką i prysznicem, sypialnii z łazienką z wanną oraz główna sypialnii z master bathroom z przestronnym prysznicem, korytarza, holu, garderoby, pralnii.
Apartament jest w pełni wykończony i częściowo umeblowany w najwyższym standardzie, gotowy do zamieszkania, urządzony w najwyższym standardzie premium, w pełni wyposażony w sprzęt AGD marki Gaggenau. Ekspozycja północno-zachodnia.

Dodatkowo do apartamentu przynależą komórka lokatorska o pow. 6m2 znajdująca się na tym samym piętrze co miejsce garażowe, dwa miejsca garażowe. 

Rękojmia dewelopera do 23.04.2026 do przepisania na nowego właściciela na podstawie cesji w akcie notarianym.

Budynek został zaprojektowany z wykorzystaniem najnowszych technologii przez światowej sławy architekta Daniela Libeskinda. Ma 192 metry i jest najwyższym budynkiem mieszkalnym w Unii Europejskiej.

Na terenie budynku (VII piętro) do wyłącznej dyspozycji mieszkańców Złotej 44 znajduje się 1400 m2 piętra rekreacyjno-biznesowego, luksusowe piętro z basenem 25 m, dużą siłownią, dwoma saunami fińskimi i parową, zewnętrzną jacuzzi z widokiem na Pałac Kultury, ogrodem o powierzchni 800 m2, cześcią wspólna do odpoczynku i chilloutu, dwoma salami konferencyjnymi do spotkania z klientami, piwniczką na wina, prywatną sala kinową z symulatorem do gry w golfa, salą zabaw dla dzieci oraz przestronną salą klubową. W parterze budynku znajduje się restauracja Projekt 44.

Po więcej informacji zadzwoń. Zapraszam na prezentację.

Veronica Paulus
RS Real Estate
Tel:XXXXX400
E-mail:

Szczegóły oferty