Mieszkanie 3 pokojowe

Mazowieckie, Warka

Do sprzedania mieszkanie gotowe do zamieszkania na pierwszym piętrze w segmencie z 2023 r. przy ul. Dereniowej 15. Do mieszkania wchodzimy z poziomu parteru z oddzielnej, własnej klatki schodowej. Jedno miejsce parkingowe tuż przy wejściu przynależy do mieszkania (zapisane w akcie notarialnym) plus miejsce postojowe w garażu pod budynkiem wraz z komórką ok. 6m2 (w cenie). W okolicy zabudowa jednorodzinna i bliźniacza. Okna wychodzą na 3 strony świata z przestronnymi widokami. Duży taras ma ok 15m2 natomiast balkon ok. 3m2. Do Warszawy dojedziemy pociągiem w ok. 40 minut.
Mieszkanie bezczynszowe. Segment dobrze wykonany i ocieplony, niedrogi w utrzymaniu (wysoka klasa energooszczędności!). Z przedpokoju można wejść też na strych ok. 8m2 (przynależy do mieszkania).
W mieszkaniu brak grzejników - pod podłogą jest rozprowadzona instalacja wodna, która krąży rurami w obiegu zamkniętym. Aktualnie wodę podgrzewa terma elektryczna. Możliwość podłączenia pieca gazowego zamiast termy elektrycznej - jest już rozprowadzona instalacja gazowa w mieszkaniu. Miesięczny koszt ogrzewania mieszkania zimą na poziomie 300 zł.

Cena okazyjna. Sprzedaż z powodu zdarzenia losowego.
Klucze w agencji. Zapraszam na prezentację.Prezentowane przez Bracia Strzelczyk Sp. z o. o oferty nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz mają charakter informacyjny.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Szczegóły oferty

Cechy oferty