Mieszkanie 2 pokojowe
Pomorskie, Ustka
Na sprzedaż mieszkanie usytuowane na PARTERZE przy ul. Legionów w Ustce.
Powierzchnia: 35,69 m2.
W skład nieruchomości wchodzą 2 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój oraz przynależna piwnica.
Do mieszkania można wynająć prywatne miejsce parkingowe pod blokiem, a dodatkowo jest wiele miejsc ogólnodostępnych dla mieszkańców osiedla!
Znakomita lokalizacja! 1 km od morza!
Nieruchomość po generalnym remoncie (nowe panele oraz instalacja elektryczna). Łazienka do remontu i własnej aranżacji.
Typ własności: odrębna własność.
Ogrzewanie miejskie.
W okolicy sklepy, szkoła, place zabaw.
Idealna oferta inwestycyjna pod wynajem lub do stałego zamieszkania w świetnej lokalizacji.
Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.
Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Szczegóły oferty
- Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15660555
- Data publikacji: 17 maja 2025 13:21 (8 godzin temu)
- Liczba łazienek: 1
- Liczba pokoi: 2