Mieszkanie 5 pokojowe
Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 76,01 m², położone na ostatnim piętrze kamienicy przy Al. Wojska Polskiego. Nieduże skosy.
Układ i funkcjonalność:
Mieszkanie składa się z 5 niezależnych pokoi, kuchni (aneksu), przedpokoju oraz 2 łazienek. Lokal został zaprojektowany w sposób umożliwiający wynajem na pokoje - model ten z powodzeniem funkcjonuje od prawie 6 lat. Istnieje podział mieszkania na dwie niezależne części, co pozwala na zamieszkanie właściciela w jednej części i wynajem drugiej lub prowadzenie dwóch niezależnych najmów.
Dodatkowym atutem są podwójne instalacje (gaz, prąd, woda) oraz dwa niezależne kotły gazowe dwufunkcyjne potocznie zwane piecami. W mieszkaniu wykonano również instalację rekuperacji. Okna głównie sa klasyczne, jedno połaciowe oraz świetliki w dachu, naturalnie doświetlające pomieszczenia.
O mieszkaniu:
Lokal znajduje się na 4. (ostatnim) piętrze, co zapewnia ciszę oraz brak sąsiadów nad mieszkaniem. Układ został zoptymalizowany pod kątem wynajmu: 5 pokoi oraz 2 łazienki stanowią praktyczne rozwiązanie przy tej liczbie użytkowników.
Status prawny: pełna własność z udziałem w gruncie. Księga wieczysta wolna od obciążeń.
Lokalizacja:
Nieruchomość położona jest przy odnowionej Alei Wojska Polskiego, w otoczeniu kawiarni, restauracji i pełnej infrastruktury miejskiej. W pobliżu znajduje się Kino Pionier oraz Jasne Błonia. Lokalizacja zapewnia wygodny dostęp do centrum, przy jednoczesnym zachowaniu komfortu mieszkania.
Podsumowanie:
Mieszkanie stanowi gotowy produkt inwestycyjny z ugruntowanym modelem najmu, ale sprawdzi się również jako lokal do zamieszkania z możliwością częściowego wynajmu. Mote też być ciekawą propozycją dla dużej rodziny.
Zapraszam na prezentację.
Szczegóły oferty
- Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15885326
- Data publikacji: 3 maja 2026 02:34 (1 dzień temu)
- Liczba łazienek: 2
- Liczba pokoi: 5
- Piętro: 4 / 5
