Mieszkanie 3 pokojowe

Zachodniopomorskie, Szczecin, Arkońskie-Niemierzyn, Fryderyka Chopina

Szukasz funkcjonalnego mieszkania z potencjałem, w otoczeniu zieleni? Ta oferta na szczecińskim Osiedlu Arkońskim łączy komfort 3 pokoi z najlepszą rekreacyjną lokalizacją w mieście.

O MIESZKANIU
Mieszkanie o powierzchni 52 m² oferuje niezwykle przemyślany i rozkładowy układ pomieszczeń:
Salon (16 m²): Przestronny i słoneczny, z wyjściem na balkon – idealne miejsce na relaks.Dwie sypialnie (11 m² oraz 10 m²): Ustawne, ciche pokoje zapewniające prywatność domownikom.Kuchnia z oknem: Oddzielna, jasna i niedawno odświeżona. Naturalne światło i funkcjonalny układ szafek sprawiają, że to bardzo przyjemna przestrzeń.Łazienka oraz osobne WC: Bardzo praktyczne rozwiązanie, szczególnie przy 3 pokojach.Przedpokój: Z miejscem na szafę w zabudowie.
DODATKOWE ATUTY
Piwnica: Do mieszkania przynależy piwnica – idealna na rowery, narty czy inne akcesoria, które przydadzą się w pobliskim lesie.Zielony widok: Okna wychodzą na zadbane osiedlowe tereny zielone, co gwarantuje ciszę i prywatność.
LOKALIZACJA: BRAMA DO LASU ARKOŃSKIEGO
Osiedle Arkońskie to jedna z najbardziej cenionych dzielnic Szczecina:
Rekreacja: Kilka minut spacerem do Lasu Arkońskiego, kompleksu basenów Arkonka oraz malowniczych ścieżek biegowych.Wygoda: Pod ręką pełna infrastruktura – sklepy, szkoły, przedszkola oraz Szpital Wojewódzki.Komunikacja: Świetne połączenia autobusowe (linia B) i tramwajowe z centrum miasta.
Zapraszam na prezentację! Przekonaj się, jak komfortowo możesz tu zamieszkać.




Szczegóły oferty

  • Numer oferty w agencji: INW34609
  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15883568
  • Data publikacji: 28 kwietnia 2026 17:44 (5 dni temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 3
  • Piętro: 2 / 4

Cechy oferty

  • System ogrzewania: Miejskie