Mieszkanie 3 pokojowe

Zachodniopomorskie, Szczecin, Pogodno

Mieszkanie w sercu zielonego Pogodna – idealne miejsce do życia!

Oferujemy na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m², położone na wysokim parterze kameralnego, dwupiętrowego budynku z lat 30. Budynek z cegły został wyremontowany i ocieplony, co gwarantuje komfort oraz niskie koszty eksploatacji.

Rozkład mieszkania:

salon – ok. 16 m²

sypialnia – ok. 12 m²

pokój/gabinet – ok. 10 m²

oddzielna, jasna kuchnia – ok. 8 m²

łazienka z WC – ok. 6 m²

przedpokój – ok. 6 m²

Dodatkowym atutem jest duża piwnica (12 m²), która świetnie sprawdzi się jako miejsce do przechowywania lub domowa pracownia.

Stan techniczny:
Mieszkanie do remontu – idealne do własnej aranżacji. Duży potencjał pozwala stworzyć funkcjonalną i stylową przestrzeń według własnych potrzeb.

Ogrzewanie i ciepła woda z pieca gazowego. Niski czynsz administracyjny – tylko 427 zł (w tym fundusz remontowy).

Dlaczego warto zamieszkać na Pogodnie?
To jedna z najbardziej pożądanych i zielonych dzielnic Szczecina, znana z urokliwych alei, niskiej zabudowy i kameralnej atmosfery. W pobliżu znajdują się liczne tereny spacerowe, parki, skwery i place zabaw – idealne dla rodzin, miłośników aktywnego trybu życia oraz osób ceniących bliskość natury.

Świetna lokalizacja:
doskonała komunikacja z centrum i innymi dzielnicami (autobusy: 75, 86, 53)

w najbliższym otoczeniu: sklepy, szkoły, przedszkole, przychodnia, apteka. Cicha, spokojna okolica sprzyjająca wypoczynkowi

Oferta również dla obywateli spoza Unii Europejskiej!

Nieruchomość dostępna bez przeszkód formalnych dla cudzoziemców – pomagamy w procesie zakupu oraz dopełnieniu niezbędnych formalności.

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15763590
  • Data publikacji: 16 października 2025 14:06 (12 godzin temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 3