Oferta ARCHIWALNA!
Mieszkanie 3 pokojowe
Wielkopolskie, Szamocin, Smolary
Na sprzedaż lokal mieszkalny stanowiący odrębną własność + garaż w Szamocinie.
------------------------
Przedmiotem oferty jest bezczynszowe mieszkanie z odrębną własnością lokalu w bloku na 2 piętrze o pow. użytkowej 64,40m 2 .
Lokal składa się z:
* pokój - 14,80 m 2 + duży balkon
* pokój - 21,60 m 2
* pokój - 11,50 m 2
* kuchnia - 10,10m 2
* łazienka - 3,20m 2
* wc - 1,05m 2
* przedpokój - 9,12m 2
Do mieszkania przynależy duża piwnica po generalnym remoncie, przygotowana pod warsztacik, siłownię, biuro itp oraz garaż murowany o pow. 19m 2 (brama wjazdowa Hormann), w garażu podłączony prąd.
Fundusz remontowy wynosi ok. 165 zł.
Ogrzewanie własne gazowe.
Mieszkanie po generalnym remoncie, na oknach rolety wewnętrzne dzień-noc, w salonie klimatyzacja. Kuchnia w zabudowie wraz ze sprzętem AGD. Duża szafa w salonie, szafa w sypialni, szafa w przedpokoju + 2 szafki na buty i szafa w pokoju młodzieżowym wliczone w cenę mieszkania. Do mieszkania podłączony internet światłowodowy bez abonamentu(bezterminowo).
Mieszkanie znajduje się na spokojnym osiedlu, w pobliżu szkoła, przedszkole, plac zabaw, siłownia zewnętrzna, skatepark, paczkomat, sklep, stacja benzynowa, ośrodek zdrowia, kościół.
-------------------------------------
Cena sprzedaży 398 000zł
(w cenę wliczony jest garaż)
Zapraszam na prezentację!!!
Mieszkanie w bloku w Szamocinie na sprzedaż; Mieszkanie w bloku w Szamocinie; na sprzedaż mieszkanie w bloku Szamocin; Przestronne mieszkanie w Szamocinie na sprzedaż.
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Karina Węcławek (licencja nr: 23345)
Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo
Szczegóły oferty
- Numer oferty w agencji: FRC-MS-194618
- Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 14661972
- Liczba łazienek: 1
- Liczba pokoi: 3
- Piętro: 2 / 2
Cechy oferty
- Parking: Garaż wolnostojący