Mieszkanie 2 pokojowe

Pomorskie, Słupsk


Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie w samym sercu Słupska - tuż przy Bulwarach nad Słupią!

Z przyjemnością prezentujemy Państwu świeżo wyremontowane mieszkanie położone przy ul. Grodzkiej - w samym centrum Słupska, w bezpośrednim sąsiedztwie zielonych Bulwarów Słupskich i rzeki Słupi. Mieszkanie znajduje się na ostatnim - IV piętrze w bloku. To idealna propozycja zarówno dla osób szukających komfortowego miejsca do życia, jak i inwestorów.

Co wyróżnia tę nieruchomość?


Lokalizacja premium - centrum miasta przy parku - idealne połączenie wygody i bliskości natury.
Po generalnym remoncie - wszystko jest nowe, świeże i pachnące - wchodzisz i mieszkasz!
Sprzedawane z pełnym wyposażeniem - nowoczesna kuchnia ze sprzętem AGD, stylowa łazienka, wygodna sofa, pojemne szafy - wszystko, co potrzebne do życia.
Funkcjonalny układ - jasny salon z dużymi oknami, osobna sypialnia, nowoczesna kuchnia i elegancka łazienka z prysznicem.
Gres na podłodze i ciepłe barwy - tworzą przytulny klimat, który pokochasz od pierwszego wejrzenia.


Mieszkanie po generalnym remoncie - komfort i spokój na lata
Nie musisz martwić się remontami, ukrytymi kosztami czy niespodziankami - wszystko zostało odnowione od A do Z z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów.


Nowa instalacja elektryczna i hydrauliczna - bezpieczeństwo i wygoda użytkowania.
Wymienione podłogi, drzwi oraz stolarka okienna - estetyka i trwałość.
Stylowa kuchnia z zabudową i nowym sprzętem AGD - gotowa do gotowania.
Nowoczesna łazienka z kabiną prysznicową i eleganckimi płytkami.
Przemyślana aranżacja wnętrz - jasne kolory, nowoczesne detale i spójny design.


To mieszkanie nie tylko wygląda pięknie - zostało wykończone z myślą o funkcjonalności i codziennym komforcie. Wystarczy się wprowadzić i cieszyć nowym rozdziałem bez dodatkowych inwestycji.

Lokalizacja
W zasięgu kilku minut znajdziesz sklepy, piekarnie, restauracje, apteki, przystanki komunikacji miejskiej oraz szkoły i przedszkola - wszystko, co potrzebne na co dzień, dosłownie pod ręką.
A gdy zapragniesz chwili wytchnienia - wystarczy wyjść z budynku. Tuż obok rozciągają się malownicze Bulwary Słupskie, idealne na spacer, jogging lub poranną kawę na ławce nad rzeką.

Dodatkowe informacje:
- status prawny - pełna własność, brak obciążeń w KW,
- ogrzewanie oraz ciepła woda z sieci miejskiej,
- mieszkanie po generalnym remoncie,
- mieszkanie wyposażone,
- okna PCV,
- balkon francuski,
- do mieszkania przynależy piwnica o pow. ok. 5m2,
- parking dla mieszkańców przed budynkiem,
- mieszkanie o pow. 41,75 m2 (wpisane w KW), w rzeczywistości ma 46,75 m2.

Cena nieruchomości: 449 000 PLN
Strona Kupująca pokrywa wynagrodzenie prowizyjne dla biura.

Więcej informacji uzyskasz kontaktując się z nami:
XXXXX397 - Dominika Szramiak
XXXXX007 - Przemek Pryzwan
XXXXX313 - Marta Rutkowska
XXXXX030 - Marta Patyna
XXXXX067 - Karolina Jakuczun
XXXXX101 - Adrianna Iwanicka

Serdecznie zapraszam Państwa na prezentację nieruchomości, z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania oraz udzielę dodatkowych informacji.

Zamierzasz kupić nieruchomość i skorzystać z finansowania banku? Pomożemy dokonać Ci dobrego wyboru najlepszej oferty spośród wielu banków. Nasz doradca dostosuje ofertę kredytu hipotecznego do Twoich potrzeb i oczekiwań oraz będzie do Twojej dyspozycji na każdym etapie procesu kredytowego.

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.




Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15657034
  • Data publikacji: 16 maja 2025 15:06 (1 dzień temu)
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: 4 / 4