Piękne 4 pokoje + 200 metrów ogródka . 20 minut do centrum Warszawy

Mazowieckie, Pruszków, Centrum, ul. Lipowa

Sprzedam bezpośrednio narożne 4 pokojowe mieszkanie z 200 metrowym ogródkiem. Budynek z końca 2023 r. Mieszkanie 90 metrów , wykończone w wysokim standardzie . Gotowe do umeblowania. Dojazd samochodem do centrum Warszawy w 20 minut. A WKD 20-25 minut . Do samej WKD Pruszków dojdziemy w 5 minut. W okolicy pełna infrastruktura ,liczne przedszkola , najbliższe po drugiej stronie ulicy, 5 minut spacerem do szkoły podstawowej, 10 do prywatnej szkoły oraz do sportowej. W najbliższej okolicy liczne sklepy i punkty usługowe a jednocześnie zaledwie 2 minuty pieszo do Miasta Ogród Komorów . Mieszkanie jest niezwykle funkcjonalne i ustawne. Do mieszkania przynależą 2 niezależne miejsca w garażu podziemnym oraz komórka . Dodatkowo płatne 80 000
Nowa inwestycja , osiedle Blanco zostało ukończone pod koniec 2023 roku.

Samo mieszkanie zostało wykończone z najwyższej jakości materiałów m.in.:
dębowa deska podłogowa, 
Ogrzewanie podłogowe w łazienkach RAYCHEM QuickNet,
Drzwi Polskone cichy domyk,
Kamienne parapety,
W łazienkach meble pod wymiar z ogromnym miejscem do przechowywania,kamienny blat z dwiema umywalkami, ogromne lustro najwyższej jakości , oświetlenie ledowe. Wszystkie baterie umywalkowo wannowe marki Omnires ( chrom) 
Nowa pralka Whirlpool.
W całym mieszkaniu została całkowicie przerobiona elektryka , powstały liczne gniazdka i punkty świetlne aby mieszkanie było w pełni funkcjonalne i nie wymagało w przyszłości przeróbek elektrycznych .
Zostały przeniesione/przesunięte grzejniki oraz niektóre ściany aby całkowicie wykorzystać przestrzeń i funkcjonalność .
W oknach zostały zamontowane wysokiej jakości plisy. 
W salonie powstała piękna wbudowana biblioteczka / regał z oświetleniem LED oraz regulowanymi półkami.
Mieszkanie jest wykończone i gotowe do umeblowania.
Ekspozycja wschodnio południowa. Mimo parteru mieszkanie jest idealnie doświetlone.

Szczegóły oferty

Cechy oferty