Kawalerka

Wielkopolskie, Poznań, Jeżyce

Polecam na sprzedaż kompaktową kawalerkę, zlokalizowaną na Jeżycach, u zbiegu ul. Szamotulskiej i ul. Dąbrowskiego. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 18,53 m2 składa się z samodzielnego, ustawnego pokoju o powierzchni 12,25 m2 (3,5x3,5 m2), korytarza z aneksem kuchennym i łazienki. Mieszkanie jest jasne i mimo niewielkiego metrażu ustawne. Z okien rozpościera się ciekawy widok w kierunku centrum Poznania.
Budynek, w którym znajduje się przedmiotowy lokal jest zadbany, w bloku zainstalowane są dwie nowszej generacji windy. Budynek jest podłączony do miejskiego ogrzewania, w mieszkaniu jest ciepła i zimna woda miejska. Budynek znajduje się w zasobach SM Jeżyce, która prężnie administruje całością. Bardzo niskie miesięczne opłaty za lokal, zawierające zaliczki na ciepłą i zimną wodę, ogrzewanie, fundusz remontowy i śmieci na poziomie 240 zł.

Oferowane mieszkanie wymaga kapitalnego remontu.

Świetna lokalizacja - w bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, sklepy, punkty usługowe, restauracje, tereny rekreacyjne nad Jeziorem Rusałka, szkoły, szpitale, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza Kampus Ogrody, Ogród Botaniczny, Park Sołacki, Rynek Jeżycki i inne.

Forma własności: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z założoną księgą wieczystą.
Cena: 255000 zł

Zapraszam do kontaktu oraz do obejrzenia nieruchomości na żywo.
Przedstawione dane mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów K.C. oraz innych właściwych przepisów prawnych. Biuro LASKOWSKI NIERUCHOMOŚCI zapewnia bezpieczeństwo transakcji oraz profesjonalną obsługę, aż do przekazania nieruchomości nowym właścicielom. Współpracujemy ze sprawdzonymi doradcami finansowymi, notariuszami oraz architektami.






Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15594425
  • Data publikacji: 11 marca 2025 12:21 (23 godzin temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 1
  • Piętro: 5 / 9