Mieszkanie 2 pokojowe

Zachodniopomorskie, Pogorzelica

Własność. Lokal położony w kompleksie Natura Resort w Pogorzelicy.

Apartament o powierzchni użytkowej 40,69 m kw, dwupoziomowy składający się z salonu z aneksem kuchennym, korytarza, łazienki połączonej z toaletą oraz sypialni. Powierzchnia całkowita to 47 m kw. Lokal znajduje się na drugim piętrze w budynku wybudowanym w 2012 roku. Oferta zawiera wyposażenie lokalu widoczne na zdjęciach.

Apartament posiada balkon o powierzchni 9 m kw oraz miejsce parkingowe znajdujące się w hali garażowej objęte ceną.

Dodatkowymi atutami apartamentu są:

- otwarte i jasne wnętrze (duże okna w tym dachowe, zapewniające doskonałe doświetlenie oraz kontakt z otaczającą przyrodą);

- dwupoziomowy układ (funkcjonalna antresola z dużym pokojem do której prowadzą spiralne schody).

Kompleks Natura Resort jest strzeżonym i zamkniętym osiedlem, położonym w nadmorskim lesie, w Pogorzelicy, w odległości 900 metrów od szerokiej i piaszczystej plaży.

W pobliżu Kompleksu znajduje się Nadmorska Kolej Wąskotorowa oraz liczne ścieżki rowerowe.

Do morza prowadzi leśna droga wśród sosnowego lasu.

Na terenie obiektu znajdują się udogodnienia dla właścicieli:

- basen zewnętrzny z podgrzewaną wodą (czynny w okresie letnim);

- animacje dla dzieci w okresie letnim oraz strefa SPA;

- strefa gastronomiczna (kawiarnia letnia oraz restauracja z możliwością wykupienia posiłków w trakcie pobytu).

Nietuzinkowa oferta, dająca możliwość relaksu wśród leśnego otoczenia w bliskiej odległości od plaży.

Zainwestuj, wypoczywaj, zarabiaj!

Zapraszamy!



Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15933695
  • Data publikacji: 17 lipca 2026 20:52 (9 dni temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: 2 / 2