Mieszkanie 3 pokojowe

Wielkopolskie, Piła

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe w Pile na Zamościu o pow. 48,20 m2 z loggią.
Mieszkanie świetnie zlokalizowane.

Mieszkanie 3-pokojowe i składa się z:
- pokoju z wyjściem na przestronną loggię,
- pokoju,
- sypialni,
- kuchni,
- łazienki
- przedpokoju.

Do mieszkania przynależy piwnica. Bardzo korzystna lokalizacja, w pobliżu m.in. przedszkole, szkoła, punkty handlowe i usługowe, przychodnia lekarska.
Mieszkanie gotowe do zamieszkania.
Czynsz: 740 zł. Opłaty zawarte w czynszu: fundusz remontowy, koszty administrowania, koszty eksploatacji, zaliczka na ogrzewanie."Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Szczegóły oferty