Mieszkanie 3 pokojowe

Wielkopolskie, Piła, Śródmieście

Dzień dobry :)

Na sprzedaż przestronne mieszkanie z funkcjonalnym układem pomieszczeń. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, wc oraz przedpokoju.
Nieruchomość o powierzchni 75,10 m2 znajduje się na drugim piętrze w niskim bloku. Do mieszkania przynależy balkon.

Czynsz administracyjny wynosi 926 zł/ 2os. (w tym: opłaty administracyjne, fundusz remontowy, zaliczka na wodę zimną i ciepłą, ogrzewanie, wywóz nieczystości)

Do mieszkania przynależy duża piwnica o pow. 18,4 m2 oraz wspólna część ogródkowa.
Wyposażenie nieruchomości, wedle preferencji kupującego, może zostać w mieszkaniu. W przedpokoju znajduje się zabudowana szafa typu komandor.
Układ pomieszczeń daje duże możliwości, jeśli chodzi o własną aranżację wnętrz.

W pobliżu mieszkania znajdują się liczne sklepy, punkty usługowe, szkoła podstawowa, przedszkole, przystanki autobusowe, apteka oraz park.

Serdecznie zapraszam na prezentację :)"Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Szczegóły oferty