Mieszkanie 2 pokojowe

Opolskie, Opole, Zaodrze

Prezentujemy Państwu jasne, przestronne i rozkładowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Dambonia w Opolu. Nieruchomość o powierzchni 47.62 m2 zajdująca się na parterze  niskiego, zadbanego bloku na Osiedle Dambonia w Opolu.
Nieruchomość gotowa do zamieszkania od zaraz , nie wymaga nakładów finasowych !
Mieszkanie składa się z:
- salon 
- osobnej jesnej kuchni
- sypialnia
- łazienka
- przedpokój 
- przynależna piwnica
Mieszkanie bardzo słoneczne o funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń.
Media:
- ogrzewanie - miejskie 
- prąd
- kanalizacja
- internet
Lokalizacja
Zapewnia doskonałą komunikację z centrum miasta, do którego prowadzi dogodny dojazd kilkoma liniami komunikacji miejskiej, co pozwala szybko i sprawnie poruszać się po Opolu.
W pobliżu znajdują się: sklepy, place zabaw, szkoła, przystanki autobusowe zapewniające dobrą komunikację z odleglejszymi okolicami Opola.
Nieruchomość usytuowana jest poza centrum, a jednocześnie z dobrą infrastrukturą miejską.
 Wszystkie dodatkowe sprawy do uzgodnienia.
Zapraszam po więcej informacji o nieruchomości oraz na szczegółową prezentacje: Ofertę prowadzi Michał Żakowski (Agent pod nadzorem licencji nr 9322) – tel. XXXXX241, e-mail: m.zakowski@investdom.

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15904940
  • Data publikacji: 4 czerwca 2026 02:25 (5 godzin temu)
  • Liczba pokoi: 2