Mieszkanie 3 pokojowe

Opolskie, Opole, Armii krajowej

Szukasz miejsca, które będzie naprawdę Twoje?
Mieszkanie przy ul. Bytnara Rudego o powierzchni 63,80 m² to 3 pokoje z ogromnym potencjałem - idealna baza, żeby urządzić je dokładnie tak, jak chcesz.
Lokal wymaga remontu i właśnie w tym tkwi jego największa siła. Nie płacisz za cudze wybory, nie zdzierasz „świeżo zrobionej” łazienki, nie dostosowujesz się do czyjegoś gustu. Tu wszystko możesz zaplanować od zera - układ, styl, klimat. Minimalizm? Loft? Ciepła klasyka? Decyzja należy do Ciebie.
63,80 m² daje swobodę - osobna sypialnia, pokój dla dziecka lub gabinet, salon jako serce mieszkania. Przestrzeń, którą możesz dopasować do swojego etapu życia.
Jeśli chcesz stworzyć coś swojego, a nie tylko wprowadzić się „na gotowe” - to może być dokładnie ten adres. To mieszkanie dla kogoś, kto nie boi się remontu, bo wie, że efekt końcowy będzie dokładnie taki, jak sobie wymarzył.
Lokalizacja to duży atut - ul. Bytnara Rudego zapewnia wygodny dostęp do infrastruktury miejskiej: sklepów, szkół, punktów usługowych i komunikacji. Jednocześnie okolica pozwala na komfortowe, spokojne życie z szybkim dojazdem do centrum i innych części miasta.
Kontakt w sprawie oferty: Wiktor Kruszelnicki (agent pod nadzorem licencji nr 9322), tel. XXXXX990

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15841517
  • Data publikacji: 18 lutego 2026 17:22 (7 godzin temu)
  • Liczba pokoi: 3
  • Piętro: 5 / 7