Mieszkanie 2 pokojowe

Opolskie, Opole, Centrum


TYLKO U NAS!!! 2 pkł do zakupu w samym sercu miasta Opola


Oferujemy do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane na trzecim (ostatnim) piętrze w kamienicy w samym centrum Opola, przy ulicy Ozimskiej. Lokal o powierzchni niespełna 52 m2, składa się z:


2 pokoi,
łazienki,
oddzielnego WC,
aneksu kuchennego.



Lokalizacja: Nieruchomość znajduje się w doskonałej lokalizacji, w ścisłym centrum miasta, z łatwym dostępem do wszelkich udogodnień, takich jak sklepy, restauracje, komunikacja miejska, szkoły i inne punkty usługowe, które znajdują się zasięgu kilkuminutowego spaceru.


Media: Wszystkie media miejskie, w tym ogrzewanie oraz ciepła woda, co zapewnia komfort i wygodę użytkowania.

Koszty:


Czynsz na rzecz zarządcy: 1000 zł
Dodatkowo płatne media według zużycia (prąd)



Zapraszamy do kontaktu i obejrzenia mieszkania

W sprawie szczegółowych informacji dotyczących nieruchomości zachęcamy do kontaktowania się z pośrednikiem lub zaprszamy do biura w Opolu przy ul. Ozimskiej 17/2. Pośrednik odpowiedzialny za ofertę: Marcin Mikziński
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Marcin Mikziński (licencja nr: 7809)


Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15802310
  • Data publikacji: 9 grudnia 2025 11:36 (4 dni temu)
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: 2 / 2