3 pok. Orłowicza, dwustronne, Nagórki
Warmińsko-Mazurskie, Olsztyn, Nagórki
Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku.
Lokalizacja
Mieszkanie znajduje się na Nagórkach, w doskonale skomunikowanej części Olsztyna. W pobliżu pełna infrastruktura - sklepy, przychodnia, przedszkola, szkoła oraz Galeria Warmińska, przystanek autobusowy oraz tramwaj. Dookoła bloku mnóstwo zieleni.
Budynek
4-piętrowy, zadbany budynek. Do mieszkania przynależy piwnica.
Mieszkanie
Mieszkanie o powierzchni 60,25 m2 z przytulnym i funkcjonalnym układem. Gotowe do wprowadzenie. Pokoje zostały wyremontowane, okna PCV. Mieszkanie posiada balkon. W sypialni zamontowane rolety zewnętrzne antywłamaniowe zabudowane z funkcją noc. Kuchnia z dużym oknem.
Stan prawny/dostępność
Pełna własność z KW
Dostępne od zaraz
Czynsz razem z funduszem remontowym - 504,08 zł
Dominik Jasiński,
XXXXX541,
Adres email ukryty
Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.
Szczegóły oferty
- Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15645445
- Data publikacji: 26 kwietnia 2025 17:21 (17 godzin temu)
- Liczba łazienek: 1
- Liczba pokoi: 3
- Piętro: 4 / 4