Mieszkanie 3 pokojowe

Warmińsko-Mazurskie, Olsztyn, Podleśna

Opis Lokalizacji:
Położone w sercu urokliwej dzielnicy, to miejsce oferuje harmonijną mieszankę spokoju i wygody. Znajdziesz się tuż obok Parku Jakubowego, Łynostrady oraz lasu miejskiego, zapewniając sobie codzienną dawkę świeżego powietrza i możliwości aktywnego wypoczynku. A jednocześnie, zaledwie kilkanaście minut spacerem oddziela Cię od pulsującego życia centrum miasta.

Opis Osiedla:
To miejsce to prawdziwa oaza spokoju. Otoczone zielenią i dobrze zagospodarowanymi przestrzeniami, osiedle zapewnia idealne warunki dla rodzin z dziećmi oraz osób ceniących sobie kameralność i bezpieczeństwo. Liczne miejsca parkingowe oraz dogodne połączenia komunikacyjne sprawiają, że codzienne życie staje się łatwiejsze i bardziej komfortowe.

Opis Mieszkania:
To niezwykłe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63m2 zachwyca nie tylko swoim wyjątkowym układem, ale także świeżością i funkcjonalnością. Po niedawnym remoncie prezentuje się ono nowocześnie i stylowo. W pełni wyposażona kuchnia z nową zabudową zachęca do kulinarnych eksperymentów, a łazienka z ogrzewaniem podłogowym zapewnia luksusowy komfort każdego dnia. Przestronny salon wypełniony jest ciepłym światłem słonecznym, a nowa duża pojemna szafa w sypialni zapewnia mnóstwo miejsca na przechowywanie. Dodatkowym atutem jest przyłączony ogródek o imponującej powierzchni 76m2, gdzie znajdziesz miejsce postojowe, uroczy trawnik i kolorowe kwiaty. Dwie piwnice oraz strych do użytku ogólnego stanowią dodatkową przestrzeń, idealną na przechowywanie rzeczy czy urządzenie swojego własnego miejsca do pracy lub relaksu.

FINANSE:
600 000zł

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami pod numerem XXXXX796lub napisz nam maila poprzez formularz kontaktowy dostępny w ogłoszeniu.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Czy wiesz, że z homfi możesz kupić nieruchomość kompleksowo, tzn. załatwiając wszystko w jednej firmie? Oprócz agentów nieruchomości pomagających w znalezieniu i zakupie nieruchomości, oddajemy Ci do dyspozycji doświadczonych ekspertów kredytowych, zdolnych architektów wnętrz i zaradnych specjalistów od zarządzania najmem. Dzięki temu z nami znajdziesz nieruchomość, sfinansujesz jej zakup, zaprojektujesz i wykończysz jej wnętrze a następnie sprzedasz lub wynajmiesz z opcją przekazania nam nieruchomości do zarządzania najmem.

Zainteresowany? Zapytaj opiekuna oferty o szczegóły.Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15371861
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 3
  • Piętro: 1 / 1