Oferta ARCHIWALNA!


Mieszkanie 4 pokojowe

Warmińsko-Mazurskie, Olsztyn, Bolesława Prusa

Prezentuję Państwu nieruchomość na parterze o powierzchni całkowitej 121,34 m2, w której znajduje się 4 pokoje, 2 kuchnie, 2 łazienki, WC, spiżarnia i 2 hole.
Wejście do lokalu jest z chodnika na klatkę schodową, gdzie na parterze znajduje się wejście do mieszkania.
Nieruchomość pierwotnie stanowiła jedną całość, natomiast w późniejszym etapie została podzielona na dwa lokale mieszkalne, stąd też znajdują się dwa wodomierze, dwie kuchnie i dwie łazienki. Zamieszkiwane do niedawna. Budynek kamienicy przeszedł niedawno remont, co oznacza, że jest w doskonałym stanie technicznym. Klatka schodowa została kompleksowo wyremontowana, co dodaje uroku całej nieruchomości. Każdy szczegół został starannie zaplanowany i wykonany, a efekt końcowy jest imponujący. Kamienica prezentuje się czysto, zadbano o jej estetykę i funkcjonalność.
Należy jednak zaznaczyć, że stan prezentowanej nieruchomości wymaga remontu, co daje nowym właścicielom szansę na dostosowanie jej do własnych preferencji i gustu. Jest to znakomita okazja dla osób, które chcą stworzyć wnętrze o indywidualnym charakterze i stylu. Obecnie w części jest boazeria, na podłodze parkiet, terakota, w jednym pokoju i holu wykładzina, okna są drewniane starego typu, instalacja aluminiowa.
Lokal może stanowić doskonała inwestycję pod wynajem jako całość - po przekształceniu na mniejsze pomieszczenia. Nieruchomość posiada trzy piony kanalizacyjne, więc jest możliwość wyodrębnienia trzech oddzielnych mieszkań. Wokół budynku jest wiele miejsc parkingowych. Budynek z uwagi na położenie jest bardzo dobrze skomunikowane. Znajduje się w odległości zaledwie pięciu minut pieszo od ratusza.

Opłaty administracyjne 1300 zł miesięcznie, w tym zaliczki na C.O., wodę, wywóz nieczystości itd..
Do lokalu przynależą dwie piwnice
Pełna własność
Nieruchomość administrowana przez ZBK I.

Pomagam w uzyskaniu bezpiecznego kredytu na zakup nieruchomości.
Serdecznie zapraszam na prezentację po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.

Opiekun oferty:
Renata Zawadzka
tel.:XXXXX855
e-mail:
Zapraszam również do naszego olsztyńskiego oddziału, który mieści się przy ulicy Mickiewicza 21/23 lok.420"Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Szczegóły oferty

  • Numer oferty w agencji: 25716/3685/OMS
  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15128857
  • Liczba łazienek: 2
  • Liczba pokoi: 4
  • Piętro: parter / 2

Cechy oferty

  • System ogrzewania: Miejskie