Mieszkanie 3 pokojowe
Dolnośląskie, Oleśnica
Polecamy na sprzedaż piękne, ciepłe, komfortowe mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji !!!
To cudowne, 50 metrowe mieszkanie, urządzone nowocześnie, ale bardzo przytulnie, wypełnione ogromem pozytywnej energii właścicielki, znajduje się tuż przy węźle S8 Oleśnica Zachód, co oznacza, że do centrum Wrocławia mamy tylko pół godziny! Jednocześnie jest to cicha, spokojna okolica, bardzo blisko terenów spacerowych i rekreacyjnych. W niedalekiej odległości szkoła podstawowa i centrum handlowe. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze, dwupiętrowego bloku z 2019 roku. Do mieszkania przynależy piwnica (3.4m2), oraz bardzo duży, zadaszony balkon (12m2 ). Parking dostępny dla mieszkańców, w niedalekiej przyszłości chroniony szlabanem
Mieszkanie składa się z przestronnego, słonecznego salonu z aneksem kuchennym (18,03m2), dwóch oddzielnych pokojów (9,62m2 każdy) i łazienki (3,89m2)
Budynek zamieszkany przez młodych życzliwych sobie sąsiadów, niskie koszty utrzymania mieszkania (zarząd wspólnoty).
Wysoki standard wykończenia wnętrz. Mieszkanie nadaje się do zamieszkania bez żadnych dodatkowych nakładów finansowych
Szczerze i serdecznie polecam, prawdziwa perełka !
Zapraszam na niezobowiązującą prezentację
Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.
Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Szczegóły oferty
- Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15577888
- Data publikacji: 4 lutego 2025 02:09 (1 dzień temu)
- Liczba łazienek: 1
- Liczba pokoi: 3
- Piętro: 1 / 2