Mieszkanie 2 pokojowe

Dolnośląskie, Oława, Sportowa

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę mieszkania o powierzchni 37,20m2 w świetnej lokalizacji Oławie, przy ulicy Sportowej. To idealna propozycja zarówno dla singla, pary, jak i seniora.

Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, przedpokoju, kuchni, łazienki, które zapewniają wystarczającą ilość przestrzeni dla domowników. Ogrzewane jest CO miejskim, zaś źródłem ciepła dla wody jest piecyk gazowy. Sam budynek w którym znajduje się mieszkanie jest ocieplony i utrzymany w bardzo dobrym stanie. 

Jednym z niewątpliwych atutów tej nieruchomości jest jej świetna lokalizacja. Okolica oferuje wiele udogodnień, takich jak sklepy, pasaż handlowy, szkoła, przedszkole, żłobek, apteka, poczta oraz salon fryzjerski. Wszystko to znajduje się w bliskiej odległości, co sprawia, że codzienne życie jest wygodne i komfortowe.

To mieszkanie jest gotowe do zamieszkania od zaraz, więc możesz się wprowadzić bez zbędnego oczekiwania.
Nie przegap tej okazji! Skontaktuj się z nami już dziś, aby umówić się na oglądanie tego pięknego mieszkania!  
"Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Szczegóły oferty

Cechy oferty