Mieszkanie 3 pokojowe

Wielkopolskie, Nowa Wieś Ujska

Na sprzedaż mieszkanie w spokojnej okolicy, Nowa Wieś Ujska
Mieszkanie o powierzchni 52,5 m2 znajduje się na parterze dwupiętrowego bloku. Bardzo zadbany blok (ocieplony z nową elewacją).

W skład mieszkania wchodzi:
- duża, jasna kuchnia o powierzchni 10,37 m2,
- 1 pokój o powierzchni 7,22 m2,
- 2 pokój o powierzchni 11,53 m2,
- 3 pokój o powierzchni 14,14 m2,
- przedpokój o powierzchni 4,34 m2,
- łazienka o powierzchni 4,21 m2,
- skrytka o powierzchni 1,88 m2.
Czynsz w wysokości ok. 500 zł (w tym opłata za ogrzewanie, fundusz remontowy, śmieci)
Ogrzewanie - piec centralny na cały budynek - wszystkimi sprawami zajmuje się palacz / nie trzeba samodzielnie palić w piecu.
Przy bloku parkingi z dużą ilością miejsc postojowych.
Do nieruchomości przynależy piwnica, działka rekreacyjna oraz murowany garaż z miejscem na zrobienie tarasu.

Bardzo dobra lokalizacja (blisko Ujścia, między Piłą i Chodzieżą).
W niedalekiej odległości 2 sklepy, szkoła, przedszkole, orlik, staw, kościół, sala wiejska, siłownia na powietrzu. W pobliżu pola, staw i lasy.
Mieszkanie wymaga remontu/odświeżenia ale ma bardzo duży potencjał.

Zapraszam na prezentację!"Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Szczegóły oferty