Mieszkanie 3 pokojowe

Zachodniopomorskie, Międzyzdroje

Na sprzedaż komfortowy apartament z tarasem oraz z prywatnym miejscem postojowym w Międzyzdrojach ul. Gryfa Pomorskiego.

Jednym z największych atutów tej nieruchomości jest jej lokalizacja w jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic kurortu. W pobliżu Galeria Handlowa Gryf, sklepy, apteka, molo, Promenada Gwiazd, liczne kawiarnie i restauracje, zaledwie 300 m od czystej, piaszczystej plaży.

Apartament o powierzchni 44,77 m2 + taras - 5,71 m2 znajduje się na 2 piętrze 2 kondygnacyjnego w budynku z 2011 roku.
Składa się z przedpokoju z garderobą, przestronnego salonu z aneksem kuchennym(nowe sprzęty AGD), 2 sypialni - główna sypialnia z wyjściem na taras, funkcjonalnej łazienki z prysznicem oraz słonecznego tarasu.

Do apartamentu przynależy miejsce postojowe przy budynku.

Stan lokalu jest dobry. Mieszkanie wymaga drobnego odświeżenia.
W cenie mieszkania całe wyposażenie. Wszystko to, co widać na zdjęciach.
Bardzo oszczędne w eksploatacji ogrzewanie z własnego piecyka gazowego.
Gotowe do wydania od zaraz.

Nieruchomość doskonała jako inwestycja pod wynajem krótkoterminowy (nie jest związana umową z operatorem zarządzającym). Dogodna możliwość również dla najmu długoterminowego. Istnieje możliwość meldunku w mieszkaniu.

Zapraszam na prezentację.



Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15863103
  • Data publikacji: 25 marca 2026 15:49 (5 godzin temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 3
  • Piętro: 2 / 2