3 Pokoje ul. Czechowska - 77m2!!

Lubelskie, Lublin, Śródmieście

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 77,35 m², zlokalizowanego w sercu Lublina, przy ul. Czechowskiej. Nieruchomość usytuowana jest na drugim piętrze, co gwarantuje komfort i wygodę codziennego użytkowania.

Charakterystyka nieruchomości:



Powierzchnia: 77,35 m²
Układ funkcjonalny: 3 pokoje, kuchnia, łazienka, oddzielne WC.
Ekspozycja: Dwustronna (północ-południe), zapewniająca optymalne doświetlenie.
Stan: Po gruntownym remoncie łazienki i toalety, kuchnia odświeżona 2 lata temu.
Ogrzewanie miejskie, ciepła woda z piecyka gazowego.
Dodatkowe atuty: Przestronna i duża piwnica.
Status prawny: Pełna własność, brak obciążeń w księdze wieczystej.
Koszty eksploatacyjne: Czynsz 1200 zł (przy 6 osobach).
Miejsce parkingowe: darmowe miejsce parkingowe 

Lokalizacja:


Ścisłe centrum Lublina, ul. Czechowska.
Prestiżowa, doskonale skomunikowana lokalizacja, zapewniająca dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej.
Potencjał inwestycyjny:


Finansowanie:

Oferujemy wsparcie w uzyskaniu kredytu. Współpracujemy z doświadczonymi doradcami kredytowymi, którzy pomogą w znalezieniu optymalnych warunków.

Nieruchomość stanowi atrakcyjną propozycję dla nabywców poszukujących mieszkania w prestiżowej lokalizacji z potencjałem inwestycyjnym.


Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji oraz umówienia się na prezentację nieruchomości.

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15613674
  • Data publikacji: 13 marca 2025 16:09 (1 dzień temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 3
  • Piętro: 2 / 3