3 pokoje/balkon/ do zamieszkania

Dolnośląskie, Legnica

"Nieruchomości Apartament"
Krzysztof Naskręt
XXXXX154

                    2 POKOJOWE DO ZAMIESZKANIA !OD ZARAZ !!!OŚ KOPERNIKA 

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie na 2 piętrze w 3 piętrowym  bloku z roku 2015 w Legnicy na osiedlu Kopernika w woj. dolnośląskim. Mieszkanie mierzy 56 m2. Na jego powierzchnię składa się przedpokój, duży salon z balkonem, kuchnia, 2 sypialnie, łazienka i wc. Ogrzewanie mieszkania i wody użytkowej piecem gazowym dwufunkcyjnym. Czynsz do wspólnoty (śmieci + woda + fundusz remontowy) wynosi 450 zł + prąd  wg, zużycia. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 4 m2. Klatka zamykana domofonem. Mieszkanie jest bardzo jasne i ciepłe, gotowe do wprowadzenia. W pobliżu  znajduje się pełna infrastruktura: supermarkety takie jak, Lidl, Biedronka, Dino, Intermarche, Bricomarche, liczne restauracje, sklepy spożywcze, sportowe i budowlane. Jest to bardzo klimatyczna miejscowość.


GORĄCO POLECAM ! ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ.
Zapraszamy serdecznie do kontaktu!
Zapraszam na prezentację również w dni wolne od pracy po wcześniejszym ustaleniu.
Pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego!
Krzysztof Naskręt/opiekun oferty
XXXXX154

Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Prowizja jest uzgadniania indywidualnie, na spotkaniu i zależy od zakresu wykonywanych obowiązków na rzecz klienta zamawiającego.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zgodnie z Ustawą z dnia 26 lipca 2024 r. o zmianie ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, ustawy o ochronie baz danych oraz ustawy o zbiorowym zarządzaniu prawami autorskimi i prawami pokrewnymi, wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15756798
  • Data publikacji: 27 września 2025 18:51 (5 dni temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 3
  • Piętro: 2 / 3