Mieszkanie 2 pokojowe

Małopolskie, Kraków, Bronowice

Victoria Estate prezentuje inspirującą, komfortową, pełną niepowtarzalnych udogodnień, rodzinną, miejską, ale kameralną, w pełni harmonijną –
- przestrzeń do życia. Ostatnie mieszkanie tej wielkości w inwestycji!

NIERUCHOMOŚĆ:

Budynek apartamentowy premium o oryginalnej formie, wyjątkowo duża ilość zieleni, wewnętrzny dziedziniec z placem zabaw dla dzieci i wybiegiem dla czworonogów z drzewnymi balkonami.
Wnętrza części wspólnych zostały zaprojektowane tak, by – poza swoją funkcjonalnością – dostarczały CI wrażeń estetycznych. Najwyższej jakości materiały, meble i dodatki mają zachwycać, inspirować i wzbogacać codzienne życie.

Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze, ma powierzchnię 44,08 m2 , ekspozycję południową i składa się z:
salonu z aneksem kuchennym -22,83 m2sypialni -12,35 m2łazienki- 4,03 m2przedpokoju- 4,87 m2balkonu- 4,54 m2.
Dzięki ekspozycji południowej w mieszkaniu jest dużo naturalnego światła przez większość dnia, co zapewnia przyjemną atmosferę w salonie i pozwala na mniejsze zużycie sztucznego oświetlenia( oszczędność energii), daje możliwość korzystania z tarasu w słońcu.

Apartament posiada technologię inteligentnego domu, mobilna aplikacja do zarządzania.
Pakiet Smart Home zwiększy wygodę użytkowania oraz podniesie bezpieczeństwo. Z kolei dedykowana aplikacja NOHO App posłuży jako mobilne centrum dowodzenia apartamentem oraz dostęp do rezerwacji części wspólnych.
NOHO App - wszystko związane z Twoim apartamentem – bezpośrednio w telefonie. To aplikacja dla mieszkańców z funkcjonalnościami takimi, jak m.in.: zarządzanie płatnościami, rezerwacja części wspólnych (klubu, kina, coworkingu), wezwanie pomocy technicznej w ciągu 24h, umieszczanie ogłoszeń, korzystanie z Noho Services, zarządzanie systemem inteligentnego domu, powiadomienia.
Bezpośrednio z aplikacji NOHO zamówisz takie usługi, jak m.in.: sprzątanie, pranie, złota rączka, trener personalny, zamawianie posiłku, wyprowadzanie psa, opiekunka dla dzieci, transport.


Wnętrza części wspólnych LINDEGO2 zostały zaprojektowane tak, by – poza swoją funkcjonalnością – dostarczały Ci wrażeń estetycznych. Najwyższej jakości materiały, meble i dodatki mają zachwycać, inspirować i wzbogacać codzienne życie.
Do dyspozycji mieszkańców:
-Lobby
-Recepcja 24h
-Coworking z czytelnią-w czasach pracy zdalnej lub hybrydowej, nieoceniona przestrzeń zlokalizowana kilka kroków od apartamentu. Ergonomicznie wyposażony coworking do pracy indywidualnej lub wspólnej.
-Sala zabaw dla dzieci wewnętrzna i plac zabaw zewnętrzny
-Pokój klubowy- widok na czas wolny. Wielofunkcyjna przestrzeń, którą możesz zarezerwować na rodzinne przyjęcie lub spotkanie z przyjaciółmi. Do Waszej dyspozycji będą strefa kuchenna z jadalnią oraz wypoczynkowa z bilardem, telewizorem i sprzętem audio.
-Sala kinowa
-Fitness/siłownia
-Pokój majsterkowicza
-Wybieg dla psów
-Myjnia dla zwierząt
-Zielony dziedziniec ze strefą relaksu
-Garaż z rowerownią
-Myjnia samochodowa
-Stacje ładowania pojazdów elektrycznych

Starannie wyselekcjonowane restauracje, sklepy spożywcze i usługi, daje gwarancję życia na najwyższym poziomie i zaspokoi wszystkie potrzeby, praktycznie bez wychodzenia z domu.
INFORMACJE DODATKOWE
mieszkanie dostępne od grudnia 2025 roku,apartament wykończony w wysokim standardzie deweloperskimmożliwość zaaranżowania według własnych potrzebmiejsce postojowe w garażu podziemnym w cenie 100 000 PLN.
LOKALIZACJA:

Inwestycja Lindego 2 usytuowana jest w Krakowie, w dzielnicy Bronowice / Bronowice Małe, przy skrzyżowaniu ulic Samuela Bogumiła Lindego 2 oraz Na Błonie. To zielona i spokojna okolica z jednej strony blisko terenów spacerowych i miejskiej przyrody, z drugiej strony w zasięgu infrastruktury komercyjnej i usługowej. W ramach rewitalizacji i prac drogowych prowadzona jest przebudowa geometrii skrzyżowania ul. Lindego i Na Błonie oraz poprawa przejść dla pieszych i oświetlenia. Okolica zapewnia względny spokój, a zarazem nie izolację —znajdując się na styku komfortu i miasta.


KOMUNIKACJA:

Do najbliższej pętli tramwajowej: ok. 3-5 minut pieszo 4,24,424Najbliższy przystanek autobusowy: przystanek Lindego (nż), ok. 2-4 minuty pieszo 172 Przystanek Bronowice Małe (trasa tramwajowa i autobusowa): kilka minut spacerem — zatrzymują się tam tramwaje 4, 24 oraz linie autobusowe (m.in. 120, 164, 172, 199, 200, 210, 218, 228, 238 i inne) Stacja kolejowa Bronowice Małe / Kraków Bronowice:
 -odjazdy bezpośrednio do Kraków Główny – ok. 6-7 minut pociągiem Dodatkowo: przystanek Bronowice SKA 01 obsługuje tramwaj linii 4, co ułatwia połączenie z systemem SKA / kolei podmiejskiej
Rynek Główny- 5-6km- 15-20 min transportem publicznym/samochodem

CENA:
799 000 PLN
-czynsz administracyjny 800-900 PLN
-opłata za miejsce postojowe w garażu podziemnym: 100 000 PLN


Zapraszam do kontaktu

































Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15764571
  • Data publikacji: 9 października 2025 15:51 (1 dzień temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: 3 / 7