Mieszkanie 3 pokojowe
Małopolskie, Kraków, Nowa huta
Oferta tylko u nas.
LOKALIZACJA
Mieszkanie położone na czwartym piętrze w niskim, czteropiętrowym budynku z lat 70., na osiedlu Kazimierzowskim w dzielnicy Bieńczyce. Budynek po termomodernizacji – ocieplony, zadbany. W najbliższej okolicy znajduje się pełna infrastruktura: sklepy, punkty usługowe, przystanki komunikacji miejskiej, a także tereny rekreacyjne i miejsca rozrywki.
W okolicy budynku dostępny jest parking dla mieszkańców.
LOKAL
Mieszkanie o powierzchni 54,4 m², w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym – gotowe do zamieszkania, bez konieczności dodatkowych nakładów.
Niewątpliwym atutem jest suszarnia znajdująca się na tym samym piętrze, co mieszkanie – to duża wygoda i oszczędność czasu.
Rozkład pomieszczeń:
przestronny, jasny pokój dzienny
większa sypialnia
mniejsza sypialnia
oddzielna, widna kuchnia
łazienka
dwa przedpokojeprzynależna piwnica (dodatkowo płatna – 7000 zł).
Ekspozycja okien na południowy zachód i północny wschód zapewnia dobre doświetlenie o różnych porach dnia.
Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. Gaz wykorzystywany jedynie do kuchenki.
Czynsz wynosi około 700 zł.
Stan prawny: pełna własność z księgą wieczystą.
Jeśli czujesz, że to może być Twoje miejsce – zapraszamy do kontaktu.
Mateusz Rogozik
Livinder
Tel. XXXXX914
Email: Adres email ukryty
Więcej ofert na stronie Biura Nieruchomości LIVINDER
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa - Nr Licencji 23466
Chcemy z pasją i oddaniem budować trwałe relacje, kierując się przede wszystkim troską o klientów, którzy nam zaufali.
Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (Adres www ukryty)
Szczegóły oferty
- Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15693177
- Data publikacji: 1 lipca 2025 16:06 (4 godzin temu)
- Liczba łazienek: 1
- Liczba pokoi: 3
- Piętro: 4 / 4