Mieszkanie 2 pokojowe

Małopolskie, Kraków, Zwierzyniec


DWUPOKOJOWE MIESZKANIE Z PIĘKNYM WIDOKIEM NA WISŁĘ I WAWEL


N20 NIERUCHOMOŚCI oferuje do sprzedaży 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,36 m2 zlokalizowane przy al. Krasińskiego.

MIESZKANIE:
Znajduje się na 3 piętrze w 5 piętrowej kamienicy z nową windą. Składa się z aneksu kuchennego w przedpokoju, 2 osobnych pokoi, łazienki i przedpokoju. Do mieszkania przynależy piwnica.

Niedawno w mieszkaniu został zrobiony generalny remont. Całe wyposażenie widoczne na zdjęciach może zostać w cenie.

Dużym atutem mieszkania jest południowa ekspozycja okien z niesamowitym widokiem na Wisłę i Wawel.

LOKALIZACJA:
W zasięgu kilku minut spacerem znajdują się wszystkie głównie atrakcje turystyczne Krakowa. Dodatkowo w bliskiej odległości uczelnie wyższe, przystanki tramwajowe i autobusowe, sklepy, kawiarnie, restauracje.

KOSZTY:
Czynsz wynosi zaledwie około 600 zł i zawiera zaliczki na ogrzewanie, wodę, śmieci i fundusz remontowy. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej.

Cena mieszkania: 1 295 000 zł

KONTAKT:
Sabina Pająk | N20 Nieruchomości
Tel.: XXXXX517 | E-mail:



Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Sabina Pająk | N20 Nieruchomości (licencja nr: 26846)


Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15643151
  • Data publikacji: 23 kwietnia 2025 16:54 (1 dzień temu)
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: 3 / 5