4 POKOJE | TARAS | Południe KRAKOWA

Małopolskie, Kraków, Dębniki

Zakup od dewelopera | 0% podatku | bezprowizyjnie


Oferujemy do zakupu mieszkanie na 3 piętrze o powierzchni 77,93 m2 -  składające się z pokoju z aneksem kuchennym, trzema sypialniami, łazienką, osobną toaletą. Do mieszkania przynależy duży balkon o metrażu 13,54 m2. Ekspozycja północno-wschodnia.

Mieszkanie będzie położone w kompleksie trzech kameralnych budynków (każdy z windą) zlokalizowanych przy ulicy Federowicza / Bunscha, których zakończenie budowy planowane jest na 1Q2026 roku. Budynki monitorowane, ochrona całodobowa, parking podziemny. Na parterach lokale usługowe.

Lokalizacja bardzo dobra, w pobliżu komunikacja miejska, liczne sklepy, restauracje, szkoły/przedszkola, kompleks handlowy ATUT, opieka medyczna. 

Do każdego mieszkania należy zakupić miejsce postojowe w garażu (można kupić więcej niż jedno).


Posiadam więcej lokali w tej inwestycji w metrażach od 39 m2 - 78 m2 oraz w tej okolicy. Aby dostać pełną ofertę napisz lub zadzwoń. 

Zapraszam, 
Anna Zielińska


lok.A-M-15

Zainteresowany? Zadzwoń teraz i umów się na spotkanie online

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15597107
  • Data publikacji: 20 lutego 2025 14:21 (4 dni temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 3
  • Piętro: 3 / 3