Mieszkanie 2 pokojowe
Zachodniopomorskie, Kołobrzeg, Zachodnia
Nowoczesne mieszkanie z balkonem i komórką lokatorską na osiedlu Polanki w Kołobrzegu jedynie 300 metrów od morza!
Nie każdy może mieszkać zaledwie 300 metrów od plaży. Ale każdy może marzyć o miejscu, gdzie dzień zaczyna się od spaceru brzegiem morza, a kończy odpoczynkiem na słonecznym balkonie w otoczeniu nadmorskiego lasu. To mieszkanie daje właśnie taką możliwość.
Na sprzedaż wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,60 m², położone na I piętrze nowoczesnego budynku na osiedlu Polanki w Kołobrzegu.
Nieruchomość znajduje się na monitorowanym i chronionym osiedlu położonym w otoczeniu Lasu Nadmorskiego, zaledwie 300 metrów od szerokiej, piaszczystej plaży.
To miejsce, w którym codzienność przypomina wypoczynek, a każda pora roku ma swój nadmorski urok.
To doskonała propozycja zarówno dla osób poszukujących własnego mieszkania nad morzem, jak i dla inwestorów planujących zakup nieruchomości pod wynajem.
Mieszkanie zostało zaprojektowane z myślą o wygodzie i funkcjonalności. Jasne wnętrza oraz przemyślany układ pomieszczeń zapewniają komfort codziennego użytkowania.
W skład mieszkania wchodzą:
- przestronny salon z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon,
- komfortowa sypialnia,
- nowoczesna łazienka,
- funkcjonalny przedpokój.
Dużym atutem nieruchomości jest balkon o powierzchni 5 m2, który stanowi idealne miejsce do wypoczynku po dniu spędzonym na plaży lub rowerowych wycieczkach po nadmorskich trasach.
Do mieszkania przynależy również komórka lokatorska, zapewniająca dodatkową przestrzeń do przechowywania.
Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania lub wynajmu. Funkcjonalny układ pomieszczeń oraz doskonała lokalizacja sprawiają, że będzie idealnym miejscem zarówno do całorocznego zamieszkania, jak i atrakcyjną inwestycją pod wynajem.
Mieszkanie jest sprzedawane z meblami i wyposażeniem, w tym między innymi z: pralką, zmywarką, lodówką, piekarnikiem, ekspresem do kawy i czajnikiem, płytą indukcyjną i okapem oraz telewizorem.
Osiedle Polanki
Polanki to jedno z najbardziej cenionych osiedli w Kołobrzegu. Położone jest bezpośrednio przy Parku Nadmorskim, dzięki czemu mieszkańcy mogą każdego dnia korzystać z uroków natury oraz szerokiej, piaszczystej plaży.
Do dyspozycji mieszkańców pozostają liczne udogodnienia:
- basen zewnętrzny,
- sauny,
- siłownia,
- sala fitness,
- sala zabaw dla dzieci,
- monitoring i całodobowa ochrona,
- ogólnodostępne miejsca parkingowe za bramą.
To miejsce zapewnia komfort wypoczynku przez cały rok i jest chętnie wybierane zarówno przez mieszkańców, jak i turystów.
Lokalizacja
Osiedle Polanki znajduje się w zachodniej części Kołobrzegu jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części miasta.
Bezpośrednie sąsiedztwo morza, lasu oraz ścieżek rowerowych sprawia, że jest to idealne miejsce dla osób ceniących aktywny wypoczynek oraz bliskość natury.
W pobliżu znajdują się:
- piękna, szeroka plaża 300 m
- Park Nadmorski przy osiedlu
- ścieżka rowerowa R10 300 m
- Port Jachtowy około 2 km
- Latarnia Morska około 3 km
- Kołobrzeskie Molo około 3 km
- Starówka około 3,5 km
- sklepy i punkty usługowe w najbliższej okolicy
- przystanki komunikacji miejskiej kilka minut spacerem
Główne atuty nieruchomości
- dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43,60 m²
- I piętro
- jedynie 300 metrów od morza
- duży balkon
- komórka lokatorska
- monitorowane i chronione osiedle
- basen zewnętrzny
- sauny
- siłownia i sala fitness
- sala zabaw dla dzieci
- ogólnodostępne miejsca parkingowe na terenie osiedla
- położenie w otoczeniu lasu i ścieżek rowerowych
- idealne zarówno do zamieszkania, jak i pod wynajem
Zakup mieszkania na osiedlu Polanki to nie tylko możliwość zamieszkania w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji Kołobrzegu, ale również bezpieczna inwestycja. Mieszkania położone tak blisko morza od lat cieszą się dużym zainteresowaniem zarówno wśród osób poszukujących drugiego domu nad Bałtykiem, jak i inwestorów planujących wynajem.
To miejsce, w którym można każdego dnia cieszyć się szumem morza, świeżym powietrzem i spokojem otaczającej przyrody, pozostając jednocześnie blisko centrum Kołobrzegu.
Niektóre miejsca od razu sprawiają, że wyobrażamy sobie codzienne spacery po plaży, poranną kawę na balkonie i spokojne wieczory przy szumie fal. Być może właśnie tutaj rozpocznie się kolejny piękny rozdział w Państwa życiu.
Cena: 660 000 zł obejmuje mieszkanie wraz z przynależną komórką lokatorską.
Jeżeli marzą Państwo o nowoczesnym mieszkaniu położonym zaledwie kilka minut spacerem od morza, w prestiżowym osiedlu z basenem, saunami, siłownią i licznymi udogodnieniami, ta oferta z pewnością spełni Państwa oczekiwania.
Serdecznie zapraszam do kontaktu i umówienia prezentacji.
Ewa Hetmańska
Licencjonowany Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami nr 26677
Metrohouse Kołobrzeg
XXXXX999
Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.
Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Szczegóły oferty
- Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15931108
- Data publikacji: 15 lipca 2026 20:52 (1 godzinę temu)
- Liczba łazienek: 1
- Liczba pokoi: 2
- Piętro: 1 / 5
