Mieszkanie 2 pokojowe

Zachodniopomorskie, Kołobrzeg


Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 47,10 m², położony w Kołobrzegu w renomowanym hotelu Etna.

Apartament znajduje się zaledwie 300 metrów od kołobrzeskiego mola i plaży, co czyni go idealnym miejscem zarówno do zamieszkania, jak i inwestycji pod wynajem.

Szczegóły Nieruchomości:

- Powierzchnia: 47,10 m²,

W skład wchodzą:

- Sypialnia,

- Salon z aneksem kuchennym,

- Łazienka,

- Przedpokój z dużą szafą,

- Duży taras na całą długość apartamentu, idealny do relaksu i spędzania czasu na świeżym powietrzu.

- Apartament jest w bardzo dobrym stanie ogólnym, umeblowany i gotowy do zamieszkania. Wysoki standard wykończenia oraz przemyślany układ pomieszczeń zapewniają komfort i wygodę.


Apartament znajduje się zaledwie 300 metrów od plaży i mola,
W pobliżu znajdują się liczne restauracje, kawiarnie, sklepy oraz atrakcje turystyczne,
Dogodna komunikacja miejska i dostęp do głównych dróg,

Dlaczego Warto?

Ten apartament to idealna propozycja dla osób szukających komfortowego mieszkania w nadmorskiej lokalizacji. Bliskość morza, wysoki standard wykończenia oraz duży taras sprawiają, że jest to doskonałe miejsce do wypoczynku lub jako inwestycja pod wynajem.

Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia się na oglądanie nieruchomości oraz uzyskania dodatkowych informacji.!!!



Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15392019
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: 3 / 13