Mieszkanie 2 pokojowe

Świętokrzyskie, Kielce

Dzień dobry,

mam do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 48,8 m2 przy ulicy Żeromskiego 48, położone na pierwszym piętrze, w którym w obecnej sytuacji mamy do dyspozycji dwa duże pokoje, osobną kuchnię, przedpokój i łazienkę. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 5,7 m2.

Kameralna dwupiętrowa kamienica z końca lat czterdziestych zbudowana w stylu modernistycznym wg projekt z okresu międzywojennego.

Mieszkanie posiada bardzo dużą loggię (około 8 m2), która łukiem okala dwie ściany budynku na którą wejście jest możliwe poprzez drzwi balkonowe w całkowicie przeszklonej ścianie, co doskonale doświetla cały pokój i jest unikatowym rozwiązaniem architektonicznym jak na warunki kieleckie.

Nieruchomość do odświeżenia lub remontu w zależności od preferencji kupującego.

Mieszkanie, dzięki odpowiedniemu ułożeniu pionów wentylacyjnych oraz kanalizacyjnych ma potencjał na przerobienie na mieszkanie trzy lub czteropokojowe.

Posiadam także dokumentację potwierdzającą możliwość takiej przebudowy lokalu wraz z opinią kominiarską.

Mieszkanie idealne dla rodziny 2+1, 2+2 lub dla pary, zważając na możliwość przeznaczenia najmniejszej sypialni na domowe biuro. Nadaje się również pod inwestycję na wynajem (3 niezależne pokoje), z racji bliskości szpitala przy ulicy Prostej, gdzie odbywają się zajęcia w Akademii Medycznej w Kielcach, jak również Uniwersytetu Jana Kochanowskiego.

W mieszkaniu są wszystkie potrzebne media.

Na życzenie właściciela jest możliwość założenia licznika trójfazowego (podłączenie siły).

Mieszkanie położone wśród terenów zielonych, nieopodal rezerwat przyrody Kadzielnia. Okna plastikowe. Dodatkowym atutem są bardzo wysokie pomieszczenia 2.85m.

Mieszkanie własnościowe posiadające czystą księgę wieczystą.

Budynek z cegły, ocieplony, posiada nową elewację. Miejsce parkingowe przed kamienicą, budynek jest ogrodzony, zabezpieczony domofonem. W bliskiej odległości, poczta, sklepy, salony fryzjerskie, apteki, pralnia chemiczna., wszystko co konieczne.

Ze względu na swoje położenie w centrum miasta, mieszkanie jest doskonale skomunikowane z jego innymi częściami.

Zapraszam do kontaktu.

Sprzedam bezpośrednio.



Kontakt:
Aleksandra Borelowska
tel: XXXXX365



Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15627067
  • Data publikacji: 30 marca 2025 13:21 (2 dni temu)
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: 1 / 3