2 pokoje | zielona okolica | balkon

Śląskie, Katowice, Józefowiec

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowego, słonecznego, dwupokojowego mieszkania w stanie deweloperskim, zlokalizowanego w kameralnej inwestycji Apartamenty Mikusińskiego w katowickiej dzielnicy Wełnowiec - Józefowiec.

Najważniejsze atuty:


Brak podatku PCC 2% - oszczędność ok. 9 200 zł.
Wystawiana faktura VAT.
Budynek oddany do użytkowania w 2025 roku.
Ekspozycja zachodnia.
Okna salonu i sypialni skierowane na cichy dziedziniec.
Widok na dużą ilość zieleni.
Energooszczędna, trzywarstwowa stolarka okienna.

Mieszkanie składa się z:
- Salonu z aneksem kuchennym (20 m²),
- Sypialni (13,3 m²),
- Łazienki (4,5 m²),
- Przedpokoju (3,5 m²),
- Balkonu (3,04 m²),
Powierzchnia mieszkania wynosi 42,56 m², lokal znajduje się na 2. piętrze.

Budynek:
Apartamenty Mikusińskiego to kameralna inwestycja zrealizowana przez JHM Development, zaprojektowana z myślą o komforcie codziennego życia oraz nowoczesnych rozwiązaniach sprzyjających oszczędnościom i ekologii. W budynku zastosowano panele fotowoltaiczne, które realnie wpływają na obniżenie kosztów administracyjnych ponoszonych przez mieszkańców. Dodatkowym atutem jest starannie zaprojektowana roślinność na dachach oraz w strefach parkingowych, podnosząca estetykę inwestycji i jakość całego otoczenia. Całość tworzy spójną i nowoczesną przestrzeń, która łączy funkcjonalność z dbałością o detale architektoniczne.

Lokalizacja:
Inwestycja położona jest w spokojnej i zielonej części dzielnicy Wełnowiec-Józefowiec, w miejscu, które łączy ciszę osiedlowej zabudowy z bardzo dobrym dostępem do infrastruktury miejskiej. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się liczne tereny rekreacyjne, w tym Park Śląski oddalony o około 700 metrów, idealny do spacerów, aktywnego wypoczynku i spędzania czasu na świeżym powietrzu. Lokalizacja zapewnia równowagę między miejską dynamiką a spokojem potrzebnym do codziennego funkcjonowania.

W niedalekiej odległości znajdują się również Silesia City Center, Spodek oraz szeroka oferta sklepów, punktów usługowych, szkół i obiektów sportowych. Bliskość ul. Józefowskiej oraz przystanków komunikacji miejskiej zapewnia szybki i wygodny dojazd do centrum Katowic. To sprawia, że nieruchomość jest atrakcyjna zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem.

Dodatkowe informacje:
Istnieje możliwość wykończenia mieszkania według własnego projektu, co pozwala dopasować przestrzeń do indywidualnych potrzeb. Miejsce postojowe naziemne przed budynkiem jest dostępne za dodatkową opłatą w wysokości 25 000 zł. Zakup nieruchomości możliwy jest również z wykorzystaniem kredytu hipotecznego, a w razie potrzeby zapewniamy wsparcie w przeprowadzeniu wszystkich formalności.

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia się na prezentację

Tekton Property to wielokrotnie nagradzane ogólnopolskie biuro nieruchomości. Łączymy siłę sieci działającej w 30 największych miastach Polski z unikalną znajomością lokalnych rynków.

Wybierając współpracę z nami, zyskujesz:

• Bezpieczeństwo i prawo: Pełna weryfikacja dokumentów, wgląd do umów i współpraca ze sprawdzonymi Notariuszami.

• Kompleksowe wsparcie: Dedykowany agent na każdym etapie oraz bezpłatna pomoc doradcy kredytowego (oferta kilkunastu banków).

• Wiedza rynkowa: Dostęp do realnych cen transakcyjnych z okolicy oraz autorskie analizy i raporty.

Chcesz poznać szczegóły lub obejrzeć nieruchomość?

Skontaktuj się z opiekunem oferty, poprowadzimy Cię bezpiecznie przez całą transakcję!

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego i ma charakter informacyjny.

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15814488
  • Data publikacji: 31 lipca 2026 20:40 (2 dni temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: 3 / 5