Oferta ARCHIWALNA!


Mieszkanie 2 pokojowe

Warmińsko-Mazurskie, Harsz, Nowy Harsz


Piekne mieszkanie z ogródkiem 33m2 oraz z widokiem na jezioro Dargin
Piękne mieszkanie dwupokojowe na świetnie zaprojektowanym osiedlu. Bedzie tu basen kryty czynny cały rok, będzie także basen odkryty.
położony jest zdecydowanie daleko od miejskiego zgiełku, w bliskim kontakcie z naturą, bezpośrednio na Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Inwestycja znajduje się niedaleko miejscowości Harsz, w powiecie węgorzewskim, w niezwykle malowniczym miejscu, pomiędzy jeziorami: Dargin, Kirsajty i Mamry, tworzącymi razem drugi co do wielkości słodkowodny akwen żeglowy w Polsce. Nieruchomość sąsiaduje bezpośrednio z jeziorem Dargin, znajduje się zaledwie 20 metrów od jego brzegu, gdzie projektowany jest obecnie prywatny pomost z możliwością cumowania sprzętu pływającego, jednocześnie jest ok. 400 metrów od funkcjonującego od lat Portu Zdorkowo.
to kameralny, dwukondygnacyjny budynek mieszkaniowy wielorodzinny, o podwyższonym standardzie, w nowoczesnej bryle, łączący w sobie ekologiczne rozwiązania, ponadczasową architekturę i liczne udogodnienia dla właścicieli i ich gości. W inwestycji zastosowano wiele rozwiązań proekologicznych tj. podwyższona termoizolacyjność oraz własna energia wytwarzana przez panele fotowoltaiczne, które pozwolą minimalizować późniejsze koszty eksploatacji budynku.
Wyjątkowy charakter nadają otoczenie w którym dominują cisza i spokój płynące z nieskazitelnej mazurskiej natury oraz prywatna strefa SPA & Fitness z basenem, jacuzzi, saunami i salą do ćwiczeń oraz przylegający do inwestycji prywatny park z jeziorem i plażą, a także projektowaną strefą sportowo-rekreacyjną.


Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły oferty

Cechy oferty