Oferta ARCHIWALNA!
Mieszkanie 2 pokojowe
Wielkopolskie, Grzybno, Lednogóra
Polecam na sprzedaż piękny lokal mieszkalny posadowiony na 1 piętrze w bloku z cegły (po termomodernizacji) położony w miejscowości Grzybno (Gmina Brodnica, powiat śremski). Lokal dobrze ocieplony, budynek własna kotłownię olejową. Ciepła woda z bojlera elektrycznego. Wymienione wszystkie instalacje wewnętrzne (elektryczna, wod-kan.) W dużym pokoju klimatyzacja. Na dachu nowe pokrycie blachodachówką. Przedmiotowy lokal składa się z: korytarz, kuchnia, pokój dzienny, pokój dziecięcy oraz łazienka z WC o powierzchni użytkowej 65 m2.
Wyposażenie oferowane w cenie - widoczne na zdjęciach. Dodatkowo wraz z lokalem sprzedawany jest przydomowy ogródek (zagospodarowana działka z placem zabawa dla dzieci).
Wraz z mieszkaniem za dodatkową opłatą można nabyć murowany garaż. W mieszkaniu instalacja internetowa i alarmowa.
Stan i wyposażenie lokalu - jak na zdjęciach, wszystko należycie utrzymane. Bardzo dobry dojazd w kierunku Poznania i Śremu. Budynek funkcjonuje jako wspólnota mieszkaniowa. Polecam!
Przedmiotowe ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów zawartych w KC.
OfertaXXXXX880 dostarczonaXXXXX-23 12:41 z systemu LocumNet Online
Szczegóły oferty
- Numer oferty w agencji: 1172660880
- Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15221841
- Liczba łazienek: 1
- Liczba pokoi: 2
- Piętro: 1 / 1
Cechy oferty
- System ogrzewania: Olejowe