Mieszkanie 2 pokojowe

Kujawsko-Pomorskie, Grudziądz

Okazja ! Biuro Nieruchomości Leszek Banaś prezentuje dostępne Tylko w Naszej Ofercie mieszkanie położone na os. Chełmińskie !
Lokal mieszkalny położony na I piętrze w kamienicy składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju.


Mieszkanie w stanie dobrym, na podłodze położone panele w pokojach, w kuchni wykładzina winylowa, na ścianach gładź, okna PCV, dodatkowo podłączony gaz do kamienicy,
przynależna piwnica o pow. 4,16 m2 oraz pomieszczenie gospodarcze.


Niskie koszty utrzymania, kamienicą zarządza niezależny zarządca.


Atutem mieszkania jest lokalizacja, bliski i łatwy dostęp do centrum miasta.


Cena 165 000 zł do negocjacji !
Zapraszam na prezentację !
XXXXX555 Magda
Nasz doradca bankowy przedstawi państwu nieodpłatnie najkorzystniejszą ofertę kredytu na budowę domu , zakup działki, mieszkania lub domu  XXXXX737 Leszek Banaś
Na naszej firmowej stronie internetowej znajduje się cała oferta nieruchomości, wystarczy w wyszukiwarce wpisać słowa    Leszek Banaś .


Zgodnie z Ustawą o Gospodarce Nieruchomościami
Art. 179b. Po zrealizowaniu transakcji pobieramy od Kupującego wynagrodzenie dla biura pośrednictwa
Nasza firma posiada ubezpieczenie OC pośrednika do kwoty  1,5 miliona zł                                                             
Przedstawione informacje w ogłoszeniu nie stanowią oferty w rozumieniu art 66 i kolejnych Kodeksu Cywilnego  , lecz mają jedynie charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oględzin i oświadczeń zamawiających.  


Oferta 78920285 dostarczonaXXXXX-08 03:32 z systemu LocumNet Online

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 14765478
  • Data publikacji: 8 grudnia 2025 16:06 (20 godzin temu)
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: 1 / 3