Mieszkanie 4 pokojowe

Mazowieckie, Grodzisk Mazowiecki

Rozkładowe, 4 pokojowe mieszkanie, blisko PKP Grodzisk Mazowiecki.

Na powierzchnię ponad 74 metrów składają się:

- duży salon z aneksem kuchennym
- 3 duże sypialnie
- 2 łazienki
- pralnio-suszarnia

W kuchni i przedpokoju zabudowa, na podłodze panele Quick-Step.

Dodatkowo garaż i komórka lokatorska (cena do negocjacji z właścicielem).

Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze (winda), w 4-piętrowym budynku z 2014-go roku.
Zapraszam na prezentację!

Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
Cena: 860 000 zł ( 11 564 zł/m2 )

Powierzchnia: 74,37 m2,
Piętro: 4 / 4
Rok budowy: 2014,
Budynek: blok,

POKOJE:
Liczba pokoi: 4,

ochrona: os. zamknięte, garaż, winda, TV kablowa, Internet, balkon

Więcej informacji oraz możliwość umówienia spotkania:

Agent prowadzący:
Iwona Wadas
tel.: XXXXX629
e-mail:

Nad jakością obsługi oferty czuwa pan Adach Paweł - licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami, nr licencji 11655

--- Zapraszamy ---

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15885724
  • Data publikacji: 6 maja 2026 11:07 (6 dni temu)
  • Liczba pokoi: 4
  • Piętro: 4 / 4