Mieszkanie 3 pokojowe

Kujawsko-Pomorskie, Bydgoszcz, Wyżyny

Mieszkanie ma duży potencjał – układ pozwala na swobodną modernizację (możliwość częściowego wyburzenia ścian i stworzenia wymarzonej przestrzeni).

Największe atuty:Zachodni balkon/loggia z przepięknym, panoramicznym widokiem na zieleń, lasy i panoramę Bydgoszczy – idealne miejsce na relaks o zachodzie słońca.Dużo naturalnego światła – mieszkanie jest bardzo słoneczne.Oddzielna kuchnia i trzy pokoje – daje ogromne możliwości aranżacyjne.Nowa winda w budynku (w trakcie realizacji).Do mieszkania przynależy piwnica.Instalacje wod-kan i elektryczna wymienione.Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej.
Rozkład mieszkania (56,23 m²):Słoneczny pokój dzienny z wyjściem na loggię (zachód)Oddzielna kuchnia (wschód)Dwie sypialnie (wschód)Łazienka z wannąOsobne WCPrzedpokójPiwnicaLokalizacja, to jedna z najbardziej zielonych i spokojnych dzielnic Bydgoszczy. W okolicy mnóstwo terenów rekreacyjnych, lasów, ścieżek spacerowych i rowerowych. Blisko do szkół, przedszkoli, sklepów i dobrego dojazdu do centrum miasta. Okolica jest zadbana, a budynek sprawnie zarządzany.

Opłaty: ok. 400 zł/osobę (wraz z zaliczkami na media)

To mieszkanie to świetna okazja dla osób, które szukają lokum z widokiem i możliwością stworzenia czegoś naprawdę swojego.

Chcesz zobaczyć je na żywo i poczuć ten widok z loggii?
Kontakt: XXXXX000
Zapraszam na prezentację!

Mieszkania z takim układem i lokalizacją nie pojawiają się często. Cena do rozsądnej negocjacji.






Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15915129
  • Data publikacji: 19 czerwca 2026 13:16 (2 dni temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 3
  • Piętro: 9 / 10