Mieszkanie 5 pokojowe
Kujawsko-Pomorskie, Bydgoszcz, Śródmieście
Wyjątkowe mieszkanie w kamienicy z ogromnym potencjałem - 120 m², taras i balkon.
Polecam do sprzedaży przestronne mieszkanie o powierzchni 120 m², położone na trzecim piętrze kamienicy.
Nieruchomość składa się z pięciu pokoi, kuchni oraz łazienki i stanowi doskonałą propozycję dla osób poszukujących przestrzeni do własnej aranżacji. Mieszkanie jest przeznaczone do generalnego remontu, co daje przyszłemu właścicielowi możliwość stworzenia wyjątkowego wnętrza dopasowanego do własnych potrzeb i gustu.
To idealna oferta zarówno dla rodziny, inwestora, jak i osób ceniących klimat kamienic oraz duże przestrzenie. Ogromnym atutem nieruchomości jest duży taras z widokiem na pięknie zagospodarowane patio, który może stać się wyjątkową strefą wypoczynku. Dodatkowo z jednego z pokoi znajduje się wyjście na balkon.
W mieszkaniu obecnie brak ogrzewania - konieczne jest wykonanie własnej instalacji i montaż pieca dwufunkcyjnego.
Potencjał tej nieruchomości zdecydowanie rekompensuje zakres prac remontowych - po modernizacji mieszkanie może stać się prawdziwą perełką.
Najważniejsze informacje:
* powierzchnia: 120 m²,
* 5 pokoi,
* kuchnia i łazienka,
* trzecie piętro w kamienicy,
* duży taras z widokiem na patio,
* balkon,
* mieszkanie do generalnego remontu,
* możliwość własnej aranżacji,
* duży potencjał inwestycyjny.
Cena: 540 000 zł
Polecam i zapraszam na prezentację.
--------------------------
Podobne oferty i więcej zdjęć na Adres www ukryty. Również zapraszamy do naszego biura: Gdańska 1, 85-005 Bydgoszcz, tel. 52XXXXX-46.
Wszelkie podane przez Pośrednika informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo
Szczegóły oferty
- Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15894264
- Data publikacji: 18 maja 2026 09:52 (15 dni temu)
- Liczba pokoi: 5
- Piętro: 3 / 4
