Mieszkanie 2 pokojowe

Zachodniopomorskie, Borne Sulinowo

Na sprzedaż mieszkanie położone w Borne Sulinowo przy ulicy Chopina 2-pokojowe o powierzchni 50 m2, znajdujące się na pierwszym piętrze budynku typu koszarowiec. Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi, łazienki, przedpokoju.
Centralne ogrzewanie miejskie jest atutem tej nieruchomości, eliminując potrzebę indywidualnych rozwiązań grzewczych i zapewniając wygodę przez cały rok bez dodatkowych zabiegów konserwacyjnych.
Ciesz się wyjątkowym leśnym miejscem, który zapewnia nie tylko piękne widoki, ale i ciszę oraz spokój, tak rzadko dostępne w miejskim zgiełku.

Mieszkanie oferuje nie tylko doskonałą lokalizację i piękne widoki, ale jest także doskonałą inwestycją w przyszłość. Borne Sulinowo to miejsce, które dynamicznie się rozwija, zapewniając swoim mieszkańcom dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej, a jednocześnie możliwość cieszenia się naturą.

Zapraszam do kontaktu i oglądania tak aby mieli Państwo szansę doświadczyć tego wyjątkowego miejsca na własne oczy. Nie przegap okazji na zakup mieszkania w tak atrakcyjnej lokalizacji.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.
Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15540514
  • Data publikacji: 3 lutego 2025 16:54 (2 dni temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: 1 / 2